Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz hogyha...

Szerintetek nagyon gáz hogyha lányon van egy kicsi felesleg?

Figyelt kérdés
172cm vagyok és szerintem nagyjából egyenletesen oszlik el rajtam a felesleg, bár kicsit több van rajtam de nem annyira látszik. A fiúk ezt hogy látják? ez miatt elszáll az önbizalmam pedig nagyon sokan megnéznek igyekszem divatosan öltözni és az arcom azt mondják szép...ti mit gondoltok?
2013. szept. 21. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha TE annak érzed! Rengeteg fiú szereti, ha úgymond "van mit fogni" a lányon... Viszont ha nem érzed jól magad így...ha téged zavar...akkor próbáld meg ledobni azt a pár kiló felesleget...de ne azért, hogy a fiúknak tessél, hanem MAGADNAK!!
2013. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy segitettél teljesen igazad van hogy nem érzem jól magam, de fogalmam sincsen hogy hogyan fogjak neki és kezdjem el :(
2013. szept. 21. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Rajtam is van egy kis felesleg, s ugyancsak 172-175 cm vagyok. De nem hiszed el, hogy már elfogadtam magam és szintén egész jól öltözök, pedig régebben engem is nagyon zavartak a beszólások, bámulások. Ne érts félre, de szerintem szexis a testem, így formásabban, s ha leadnék pár kilót, az max. 10-20 lenne, de nem több. S csak olyan srácokkal beszélgetek, akik ezt elfogadják, a többiekkel max. felszínesen :).

Mellesleg ha őszinte akarok lenne önmagammal, akkor nekem is a kicsit testesebb pasik jönnek be, a túlzottan vékonyak már egyre kevésbé. Szeretem, ha érzem, hogy van alattam egy igazi férfi, s nem kell mindig megtámaszkodni valamiben, mert másképp lecsúszok róla :).

2013. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából egy képpel lenne teljes a történet, mert, ha magunkról van szó, mindig szeretünk picit szépíteni a dolgokon... Meg nem mindegy, hogy rokonok mondják, hogy szép vagy, vagy csak úgy random fiúk. Szóval így látatlanban nem sokat tudok mondani. Legalább is annál sokkal többet nem, mint amit már leírtak előttem.
2013. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, mert mindenkinek a modellalkatú csonthernyók tetszenek. Ha van rajtad icipici husi (pont annyi, hogy ne álljon ki a bordád), bújj el!


Most komolyan, miféle gondolkodás lett úrrá rajtatok?

2013. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtatok holnap küldok egy kepet és akkor már úgy tudtok mondani véleményt :)
2013. szept. 21. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!