Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 éves 78 kg, és 173 cm...

Zsolesz18 kérdése:

18 éves 78 kg, és 173 cm magas fiu vagyok 12 kg fogyással, már lassan 3 hónapja edzek és látványos eredménnyel. Kicsi felesleg még van rajtam, szedjek fehérjét? Vagy ha szedjek akkor milyet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 19:43
1 2
 1/17 MicreE ***** válasza:
16%
Válaszom ne ! A fehérjétől csak nőni fogsz. Tapasztalatom.
2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 MicreE ***** válasza:
4%
Tömegnövelésre tökéletes másra nem! :)
2012. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg az étrendedben a kellő fehérje mennyiség, akkor kiegészítheted protein tápkieg.-el. Edzés után pl nagyon hasznos. De az egész szálkásító étrend számít nem csak a kiegészítő, de gondolom ezt tudod.
2012. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 dirtboy ***** válasza:
100%

/A fehérjétől csak nőni fogsz. Tapasztalatom./


ezt ugye csak viccnek szántad?

2012. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
edzés után innák napi 1 szer és persze megfelelő étrend melett:)
2012. máj. 9. 19:51
 6/17 MicreE ***** válasza:
4%
Nem mind1 milyen fehérjét tol :) Mert a 100% igen is arra használják.. De van külön fogyásra is .
2012. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Fogyásra és tömegelésre külön protein van? Bakker mit nem tudok meg öreg koromra.

Óriási tévedésben vagy, olvass sokat, mert ez így nem állja meg a helyét.

Tömegnövelésre tömegnövelők vannak, amikben benne van a ch rész is, az nem tiszta protein. Amúgy az egész napi étrend számít, nem a kiegészítő, hogy hízol vagy fogysz e.

2012. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 MicreE ***** válasza:
12%
De amúgy meg szerintem fölösleges fehérjézni, porozni. Bevágsz edzés után valamit és kész. A fehérjepor meg ezek a szép dolgok. Szétszedik az egész szervezetedet:) Tegnap is volt a híradóba. Nem egészségesek. Csak marketing szöveg azt kész.
2012. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem így van, ezek tejsavóból szűréssel és porlasztva szárítással előállított természetes fehérjék. Semmi bajod nem lesz tőle. Edzés után nagyon hasznos, mert gyorsan töltik vissza az izmokat. Én már 26 éve iszok protein turmixot és semmi bajom. Nyugodtan használd, de ezek nem csodaszerek és doppingok, ne kezeld úgy, csak sima koncentrált élelmiszer.
2012. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 dirtboy ***** válasza:
akkor ne igyál,a tv ben meg annyi baromság van hogy csak na,de nyugodtan igyad a tv szavait csak itt ne írd le a baromságaidat
2012. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!