Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek a külső vagy a...

Lányok, nektek a külső vagy a belső a fontosabb?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás, miszerint a külső megfog, a belső megtart.
2013. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
minden lánynak csak a külső fontos,ja meg a pénz
2013. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Milyen MINDEN? Körübelül 2376238762923689236 élünk a földön lányok. HONNAN A F**ZOMBÓL VESZED, HOGY MINDEGYIKNEK? NE IDEGESITS FEL (Ja már megtetted)

Egyébként egyet értek az elsővel!:D

2013. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván amikor új embert ismersz meg akkor a külső az első amit látsz, ez alapján lehet, hogy azonnal bejössz valakinek, vagy éppen ellenkezőleg. De szerintem belső értékek nélkül önmagában a külső kevés, és sokszor az érzelmek javára dönt az ember, félretéve a külsőségeket. A szerelem megszépíti a másikat. :)
2013. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2: Te magadból indulsz ki?
2013. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Aki azt mondja,hogy a külső nem számít,az hazudik. Valamennyire számít,hisz azt látja meg először az ember utána tudja meg milyen is a másik "belülről". És az is igaz,amit az egyik kedves kommentelő írt,hogy a szerelem megszépíti a másikat.
2013. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha egy férfi külsőre annyira nem szimpatikus, de belsőre nagyon jó?
2013. szept. 22. 21:23
 8/8 anonim válasza:

Én így jártam a férjemmel és máig együtt vagyunk. Igaz neten ismerkedtünk meg és amiket írt az alapján nagyon szimpi volt, épp ezért nem halogattam a személyes találkát. Amikor először megláttam, háát a hosszú fekete balon kabát, tar kopasz fej, a külseje nem bolondított meg,de aztán leültünk beszélgetni és lassan visszajött a leveleken át megismert ember. Később csak nevettünk az első találkán, mivel kiderült nagy igyekezetében belenyírt egy csíkot a hajába, ezért vágta olyan kopaszra:)

Szóval a külső nem minden, ha szép belső társul hozzá.

2013. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!