Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem vagyok...

Mit tegyek ha nem vagyok különleges?

Figyelt kérdés

Mindig azt hittem az vagyok, és jó volt azt hinni, de aztán meggyőztek a körülöttem lévő emberek, hogy nem vagyok az.

És most egy világ összedőlt bennem:D

Mit tehetnék? Olyan jó volt úgy érezni, hogy más vagyok mint a többiek, különlegesebb...


2013. szept. 24. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Nem tudom,azt sem tudom kivagy, így lehetetlen válaszolni.Fest be kékre a hajad és járj nem mindennapi ruhákban. :D Akkor külsőre már elég különleges leszel...
2013. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké:D a kék hajban nem vagyok benne, bár volt már kék és rózsaszín melírom egyszer.

Csak annyiról van szó, hogy mikor valaki azt hiszi, hogy ő más, különleges és akkor mindenki közéi vele, hogy egyáltalán nem az, ugyanolyan mint a többi. És ez nem esik jól. És nem tudom, mi tévő legyek, mert most kb semmibe veszem magam. Nem vagyok senki, csak olyan mint a többi.. De a többieket sem lehet általánosítani..

2013. szept. 24. 18:51
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem örülj neki, hogy nem lógsz ki a sorból.

Én különleges vagyok. Különlegesen RONDA. Tenni ellene nem tudok, így marad a kiközösítés csúfolódás. Bárcsak én is átlagos lehetnék. :(

2013. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én sem vagyok valami szép teremtés... Nem vagyok kövér, de nem látszanak ki a csontjaim. És ezért már sokan piszkálnak, hogy dagi vagyok. Az orrom is fura így kaptam egy krumpliorr becenevet is. És nevetni sem merek sehol mert vékony a szám és nem szép mikor nevetek... De belülről akkor is másnak érzem magam. De mint kiderült, nagyon nem vagyok más.. Most már csak egy átlagos vagy még az alatti lány vagyok...
2013. szept. 24. 20:31
 5/5 anonim válasza:
" meggyőztek a körülöttem lévő emberek"? Ugyan már.. hidd el, a kisugárzás a lényeg. Ha elhiszed magadról, hogy az vagy, akkor más emberek is olyannak fognak tartani;)
2013. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!