Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi valójában a harci ösztön?

Scorpioon kérdése:

Mi valójában a harci ösztön?

Figyelt kérdés
Amikor legutóbb verekedtem előjött ez az ösztön és hirtelen borzaztóan jól mozogtam (pörgőrúgás,kip up) eddig a kip upot nem tudtam most se tudom de akkor sikerült. miért van ez? és megvalami igaz hogy némelyik embernek belső én-e van? úgy értem hogy ilyen lidércszerű valami. tudok ellene küzdeni?

2013. szept. 27. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Én ezekre a kérdésekre nem tudom a választ, várd meg a többieket.
2013. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benned egy Bruce Lee veszett el, komolyan mondom. :D Harci ösztöne a kutyáknak van szerintem.
2013. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok filmet néztél, kölyök.
2013. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor hogy hívják? nem szoktam tv-t nézni
2013. szept. 27. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább a nyerés öröme ez hogy nem kalapáltak el.

Aztán most rájöttél nem igazán erősebb a többi ember sem.

Na de ezzel nem szabad visszaélni mert mint tudjuk mindíg van egy erősebb.

Harcolni csak okkal szabad. És az oknak egyensúlyba kell lennie a legrosszabb következménnyel is.

Fú ez nagyon fengsuisan hangzott :)

2013. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jól írtad ez harci ösztön és ez nem egy mese ez az ösztön tényleg létezik és én úgy tudom benne van mindenkibe csak nem jön olyan könnyen elő. Először is mivel előttem volt pár olyan válaszoló akiknek a válaszából azt szűrtem le hogy csak az állatoknak vannak ösztönei az embernek nincs. Pl: Harci ösztöne csak a kutyának van. Rengeteg dolog tett van amit gondolkodás nélkül csinálsz ez sportoknál nagyon gyakori ez a reflex de ha te sokat focizol előfordulhatott már hogy csak gondolkodás nélkül cseleztél ez már ösztön. Javítsatok ki ha tévedek bármiben is. Mivel az ember is állat mert állattól származik aki Istenbe hisz az is fogadja el hogy olyanok vagyunk mint az állatok. Csak tudunk gondolkozni. az állatoknál minden ösztön természetesen nálunk is van pár ösztön. Köztük van a harci ösztön is. Szóval ami téged elkapott az a harci ösztön volt. De ettől van egy sokkal úgymond élet-halál harcban előnyösebb ösztön ez a gyilkos ösztön. Én nem tudom hogy a gyilkos ösztön létezik-e mert nekem is mondták szerintem létezik. olyankor már nem állsz le addig amíg meg nem hal az ellenfél csak ha leállítanak. A belső én létezéséről még nem is hallottam semmit de majd utána nézek. Ha szeretnéd fejleszteni ezt az ösztönt írj üzenetet. Én majd le írom akkor hogy mit csinálj csak is azért mert én fejleszteni akartam és tudom hogy kel.
2014. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!