Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért büdös az emberek fele a...

Miért büdös az emberek fele a buszon, villamoson?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ennyi ember számára ismeretlen eszköz a dezodor, illetve miért nem képesek minden este vagy reggel megfürdeni?

2013. okt. 1. 17:23
 1/5 anonim válasza:
80%
mert a legtöbb ember a buszon cigány,cigányok meg alapból gusztustalanok..szoval...a nagyon idősek pedig már...nem nagyon ismerik...
2013. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Presy ***** válasza:
58%
Ilyen ez a tömegközlekedés megkell szokni vagy járj korábbival ennyit tehetsz.
2013. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Jó neked, hogy felétek csak az emberek fele büdös.
2013. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az emberek a büdösek többnyire, csak ritka esetben száll fel valami orrfacsaró, igénytelen cigány / hajléktalan, stb. Persze nyáron más a helyzet, mert akkor mindenkiről folyik a víz. Ma reggel is például a HÉV-en undorító bűzt éreztem, és ráadásul úgy éreztem először, mintha belőlem jönne. Egy ülés mellett álltam, amin egy hajléktalan eltölthetett pár órácskát, és a szaga benne maradt keményen. Undorodom a tömegközlekedési eszközöktől, de annyira fáradt vagyok délután hazafele, hogy sajnos én is ráülök arra az ülésre, amire egy behugyozott, beszart, tetves, beteg hajléktalan ráült például és ott aludt pár órát.

Reggelre iszonyú büdösek lesznek a buszok, HÉV-ek, stb., pont ezek miatt. Gyomorforgató gondolat.

2013. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsónak igaza van, sokszor maga a jármű is iszonyatosan büdös. Biztos nehéz lehet megoldani, de én örülnék, ha inkább több ellenőr lenne és pl. a hajléktalanokat nem engednék fel a tömegközlekedési eszközökre. A múltkor is ott ült a HÉVen két büdös, koszlott ember, ott aludtak, láttam hogy továbbmennek folyamatosan, mert nem szálltak le amikor bejött a vonat. Én meg veszem a bérletet minden hónapban, alig bírom kiköhögni, mégis úgy kell utaznom, hogy ellenőriznem kell, pisis-e az ülés meg hasonlók. :/


Egyébként ettől függetlenül részben a kérdezőnek is igaza van: sokszor érzem én is, hogy a mellettem álló/ülő roppant kellemetlen szagú vagy épp büdös. A kedvencem az, amikor büdös a szájuk és persze nyitott szájjal lihegnek egész úton. (@_@)

2013. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!