Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelenthet valamit, ha valaki...

Jelenthet valamit, ha valaki nem tud belenézni a másik szemébe?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pl szerelmes belé, és annyira pirul emiatt, hogy fél, hogy már a tekintetével elárulja magát, és ezért inkább rá se néz, csak titokban...
2013. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelent, de több mindent is jelenthet. Például, ahogy írták előttem, szerelmes és zavarban van. De lehet, hogy nem őszinte, van valami takargatnivalója.

A helyzettől függ és, hogy milyen viszonyban vagy az illetővel.

2013. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak olyasmire gondolsz, hogy nem tart alapból szemkontaktust beszélgetés közben, az lehet valamilyen - akár nagyon enyhe - autisztikus probléma tünete is. Ilyenkor ez nem jelenti azt, hogy az illető nem is figyel rád, nem érdekli, amit mondasz.
2013. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok mindent. Embertől és szitutól függ. Ismertem olyan srácot aki soha senki szemébe nem tudott belenézni annyira gátlásos volt. A szélhámosok sem néznek soha a szemedbe, de az ő testbeszédük szerintem teljesen más.
2013. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se nagyon tudok szemkontaktust tartani. Pedig nem vagyok mindenkibe szerelmes nem is hazudok csaló sem vagyok és nem is azért mert nem érdekel a másik fél. Egyszerűen nem megy. Összekeverem a betűket a szavakban vagy a szavakat a mondatokban hosszabb mondatoknál elfelejtem mit akartam végül mondani. De azért rápillantgatok az emberekre meg igyekszem szóval azt látom, ha pl teljesen hülyének néz közben vagy nem érdekli amit mondok. Ha a másik beszél akkor pl semmi gondom vele
2013. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!