Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segíííthetek valamiben Óóóram?...

Segíííthetek valamiben Óóóram? Támadtak már le benneteket ezzel a kérdéssel, egy üzletbe belépve?

Figyelt kérdés

Nemrég röppent fel a hír, hogy a világ 10 leggazdagabb nője közt nyilvántartott Oprát nem szolgálták ki egy svájci butikban.

Erről jutott eszembe, hogy már sokszor jártam így én is. Legutóbb egy Rákóczi úti ismert ruházati márkanevet viselő butikban akartam vásárolni, egy átmeneti kabátot. Az egyik eladó elkezdte mutatni a választékot, amikor a raktárból kiviharzott egy agyonsminkelt nő, és a címben leírt kérdéssel rohant le, majd ezt ismételte, míg el nem hagytam az üzletet. Annyira ledöbbentem, hogy reagálni se tudtam rá.

Nem flancolok, de hosszú távon rájöttem, hogy kifizetődőbb márkás termékeket vásárolni, egyébként is olyan helyen dolgozok, ahol adni kell a megjelenésre. Ez alkalommal is ennek megfelelően voltam öltözve.

Vajon mi mozgatja az agyacskájukat ezeknek az öntelt emberkéknek?



2013. okt. 4. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan ezt ismételgette, akkor az ő agyacskájával nem volt rendben valami... Egyébként van, hogy rögtön így "támadják le" az ember, ami bizonyos fokig udvariasság, de van, hogy túlzásba viszik vagy provokatív hangnemben használják. Egyébként miért "óram"? Beszédhibás is volt a csaj? :D
2013. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most csak én nem értem a kérdést?


Vásárolni voltál az üzletben, egy eladó mutatta a választékot, erre egy másik a raktárból előrohant agyonsminkelve és miközben a másik eladó mutatta a portékát, addig ő folyamatosan "Segíthetek valamiben ÓÓÓram?" kérdésekkel bombázott?


Ez annyira értelmetlen, hogy szerintem hülyén fogalmaztál.

2013. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Jégsárkány. Ez így volt. Fonetikusan írtam le ezeket a szavakat, érzékeltetve, hogy hogyan hangzott, torokhangon, felháborodva, kifejezve, hogy nem kívánatos személy vagyok a fényes boltjukban.

Bizonyára nem volt részed még ilyen megalázásban, azért hülyézel.

2013. okt. 4. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Először is: Nem téged hülyéztelek le, hanem a fogalmazásod. Pedig téged is lehülyézhettelek volna, amit még lehet meg is teszek majd.


Másodszor: Már nem azért, de egyáltalán nem reális a kérdés által felfestett kép. Mégis mit válaszoltál minden egyes alkalommal, mikor az agyonsminkelt, torokhangú eladónő megkérdezte, hogy miben segíthet?


Ilyet max az NPC-k csinálnak valamelyik TES játékban (úgysem fogod érteni), de a valóságban egy embertől ilyet... ugyan. Nem robot ő, hogy folyton ott álljon melletted és újra majd újra megkérdezze, hogy miben segíthet. Ha meg mégis megtenné másodszorra is, akkor határozottan megmondod neki, hogy tünés onnan, nézelődsz és majd szólsz, ha kell valami.

2013. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jégsárkány!

Valóban nem értem, sejtelmem sincs, mi az NPC TES játák, viszont figyelmedbe ajánlanám Móra Ferenc, Móricz Zsigmond, Jókai Mór műveit. Ha hallottad már egyáltalán ezeket a neveket!! Minden esetre kezdem érteni azt az eladócskát. Minden bizonnyal a Te színvonalodon van.

2013. okt. 4. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az az Óóóram??


"Uram" akart lenni a csaj szájából?

2013. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, inkább neked kéne az én színvonalamon lenned, akkor egyrészt nem találnál ki/képzelődnél ilyen hülye történeteket, másrészt nem fognád fel személyes tragédiaként és vérig alázásként a jelen esetet, hanem képes lennél magasról tojni rá és nem itt panaszkodni nekünk.


Also, láthatólag a játékokat automatikusan a butasággal társítod, azt el sem tudod képzelni, hogy valaki játszik és olvas is. Ez egy szomorú dolog, de hát végtére is, te vagy az, akinek összeomlik az önbecsülése egy idegen szavai hatására, nem én ;)

2013. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!