Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megfelelni...

Hogyan tudnék megfelelni mindenkinek? Hogyan lehet figyelmen kívül hagyni a kritikát? Hogy lehet nem figyelni a kétszínű emberekre?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kell megfelelned mindenkinek. azoknak felelj meg akik neked fontosak

ha nem tudod hát ne hagyd figyelmen kívül. hallgas meg és döntsd el magadban, hogy jogos-e vagy nem. ha úgy döntesz, hogy nem jogos akkor már te is be fogod látni, hogy fölösleges vele foglalkozni

a kétszínű emberekkel meg nem tudsz mit csinálni. próbáld meg elkerülni őket ez a legjobb amit tehetsz

2013. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Nem szabad mindenkinek megfelelni, és nem is lehet. Akik számodra fontosak, nekik megfelelhetsz. A többi emberrel pedig nem kell törődni.
2013. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akkor leszel a legboldogabb, ha saját magadnak felelsz meg! (Még én sem ismerem az érzést, én már abban a stádiumban vagyok, amikor nem érdekel mások véleménye, de magamat még mindig nem sikerült elfogadnom.)
2013. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is ilyen típusú ember vagyok/voltam, mindig meg akartam felelni mindenkine,mindenkivel jóban lenni, konfliktikus nélkül,de fenébe is. Nem ér annyit az egész,h "tönkre tedd magad", másokért,vagy idegeskedj,h mindenkinek megfelelj. Légy önmagad és ha valakinek nem vagy szimpatikus, akk tehet egy szivességet... ne törd magad, hogy mindenki szeressen. Keress olyanokat mint te, érdeklődési körben,zenében,stílusban és lógj velük. Akkor majd felengedsz és nem fog ilyeneken járni az agyad! :)

Én speciel találtam egy olyan lányt,akivel mindenben megértjük egymást és jól el vagyunk, van 3-4 barátom,akikkel általában találkozgatok,dumálok és lazulok. Ne stresszeld túl az életed, ÉLVEZD! és ne érdekeljen más véleménye. :D

2013. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!