Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak neki ha visszajön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki ha visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan egy éve lennénk együtt eddig egy majdnem azt mondhatom hogy tökéletes kapcsolatunk volt én 18 vagyok és barátnőm is egykorú vele! Egész nyáron eddig együtt voltunk míg el nem ment pár ismerősével egy táborba! Ott már a második nap megcsalt részegen! Minden nap beszéltünk és úgy látszik minden nap hazudott nekem! Mikor haza jött a táborból találkozgatunk mondta h mennyire hiányzom, szeret meg stb.. Aztán teltek a napok "beteg" lett és erről is csak kamuzott én úgy tudtam hogy beteg tervezgettem h mit fogok neki adni első évre majdnem minden ajándékot már megvettem és kiderül hogy szakítani akar velem. Jó találkoztunk megbeszéltük a dolgokat a megcsalást szóba se hozta ő úgy tudja nem tudok róla. És abban állapotunk meg h nyáron most pici szünet és meglátjuk mi lesz később! Na én tegnap megtudtam h megcsalt egyik barátnőjétől és tudom h ha majd szétválnak azzal akivel megcsalt mert csak nyáron megy ez így.. Akkor vissza fog jönni hozzám de nem tudom h megbocsássak-e neki mert én még mindig szeretem hiába mondom azt h nem!...És mielőtt azzal jönnétek h kiprovokáltam biztos csináltam valamit nem, nem, nem.. Ezt ő is bevallotta hogy az 1 év alatt én nem léptem sose félre nem bántottam meg nem röhögtem ki ott voltam vele ha baj volt és nem értem h miért tette ezt velem mert ez nekem nagyon fáj.. És ő ezt nem fogja nekem elmondani h megcsalt hanem vissza akar majd jönni! Tudom milyen ismerem és a barátnői is ugyan ezt mondták h ez lesz!

2013. aug. 1. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Egykorú velem!
2013. aug. 1. 10:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy visszajön o_O egyébként semmiképpen sem, ha ő ennyibe nézte a kapcsolatotokat, és még annyi tartás sem volt benne, hogy bevallja amit tett akkor semmit sem érdemel :$ Ennek most kell véget vetni, mert netán újra összejöttök, és lesz egy vita valamin, akkor te mindig voltaképpen zsarolhatod a megcsalással, mármint hogy ő megtette, és szakítás lesz belőle a rosszabbik fajtából. Hagyd a fenébe r*banc...
2013. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neki nincs is gerince, attól még neked lehetne. Márpedig ha van önbecsülésed, akkor többet nem állsz szóba vele, nemhogy visszaveszed.
2013. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: majd az élet kamattal együtt visszafizeti neki, legalább neked legyen eszed ilyen helyzetben!
2013. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előttem szólókkal értek egyet! Nem tartotta tiszteletben a kapcsolatotokat, így nem fogadnám vissza, nem érdemli meg. Ha minden úgy van ahogy írtad akkor te jobbat érdemelsz!
2013. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jo kis történet. A legjobban az a rész tetszik, hogy a barátnöje mondta el neked, hogy megcsalt. Az ö jellemén még kellene egy kicsit dolgozni.
2013. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne reménykedj, ez neked már nem lesz jó akárhogy is folytatódik
2013. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!