Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsassak neki? megbantott!

Megbocsassak neki? megbantott!

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


ezt a kerdest en tettem fel 3-4 honapja. ez a lany aki megbantott ez most irt nekem hogy o nemakar rosszba lenni velem . en erre irtam neki hogy mert 3-4 honappal kesobb ir,en ugy gondolom hogy o csak azert ir mert nincsenek mas baratai stb. megkerdezdtem tole hogy egyaltalan tudja hogy mert haragszom ra erre azt irja hogy nem. en elmondtam neki hogy a szulinapja miatt o meg bocsabatot kert,tudja hogy milye bunko volt,minden az o hibaja stb. en nem bocsajtottam meg neki de o meghivott a bulijaba meg elkezdett meselni hogy mi tortent vele ezalatt az ido alatt. es oszinten azert nekem hianyzott egy kicsit,de nem felejtem el azt hogy mit tett. hogy fontosabbak volt neki azok a fiuk mint en. o probal kesves lenni velem ramir,meg minden de en nem tudom eldonteni hogy megbocsassak e neki. szeritetek ? bocsi a helyesirasi hibakert telefonrol irok


2013. júl. 5. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt igazán neked kell érezni, hogy tud-e olyan lenni a kapcsolatotok, mint a buli előtt volt. Én teljesen megérteném, ha nem tartanád vele a kapcsolatot, viszont egy fontos dolog van: magadban azért bocsáss meg neki, mert így csak hurcolod magaddal a rossz érzést.
2013. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsass meg neki, igy te is megkönnyebbülsz. Lehettek megint joban is, ha nem is annyira közel. De egy barat jellemzoje az is, hogy meg tud bocsatani! Foleg ha neked is fontos o. Csak dacbol haragban maradnal vele?


Probald meg a szituaciot objektivan szemlelni. Kepzeld bele magad egy kepzeletbeli 3. szemely gondolataiba, es adj tanacsot magadnak!

2013. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a megbocsájtás az egyik legszebb dolog:) bocsáss meg neki:) ha esetleg kétségeid vannak a barátsága felől, akkor egyszerűen ne lépj vele annyira mély barátságba, tudod, hogy nem a legmegbízhatóbb ember, ezek szerint legyen a kapcsolatotok, vagy nem tudom...

neked kell döntened, te tudod, milyen is ő, mennyire jó barátnak, jó, vagy inkább rossz hatással van rád, kihasznál vagy sem, visszaél a bizalmaddal vagy nem, önzetlen veled vagy sem.

a lényeg, hogy bocsáss meg neki, írd meg, hogy megbocsájtasz neki és nem haragszol rá.

azt, hogy a továbbiakban mennyire leszel vele barátként azt te tudod eldönteni:)

remélem segítettem:)

2013. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!