Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor jössz rá hogy mit vesztettél ha már elveszítetted? Igaz ez? Volt már akivel megtörtént? Sztori.

Figyelt kérdés

hányszor veszítetétek (dobtátok/dobtak) el mire rá jöttetek hogy fontos a számotokra...

hányszor?.

miért?

és mennyi idö utánjöttél rá..?


2013. okt. 2. 06:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

és az mért van hogy szakított velem a barátom mert nem szeretettet után visza könyörögte magát hozzám..( mindig minden kapsolatomat mi közben nem voltunk együtt tönkre tett.)most megint szakított velem hasonló ok miatt...

játszik velem? vissza fog jönni?

2013. okt. 2. 07:16
 2/18 anonim ***** válasza:

Engem barátnőm 1xdobott 2napig birta és sirva felhivott...

Ugy váltunk el, hogy én mindig szeretni fogom és soha nem fogok keresni mást(nem csak ugy mondtam én tényleg igy éreztem/érzek. Majd adott 1 bucsu csókot és elment valamere.)

Az ok amiért szakitott velem azt mondta, hogy maga miatt. Pontosan mit is jelent ez? Hát ő ugy érezte teher számomra és csak bajt hoz rám. Folyton csak megbánt akaratlanul s nem tud elég időt szánni rám. Ezt persze csak ő érezte igy és azt mondta ink hagyjuk nem akar engem kinozni. Megmondtam neki amit gondoltam, hogy ebből semmi sem igaz és azzal kinoz igazán ha eldob.Ha melettem marad akkor én boldog vagyok. Aztán 2 nap mulva felhivott h nem birja nélkülem...Aztán nem sokkal később azt kérdezte, hogy miért bocsájtottam meg. Azért mert nem a levegőbe beszéltem amikor azt mondtam örökre. :)


Olyan kis édes volt ahogy bocsánatot kért és sajnálkozott:) Persze h visszafogadtam és azota is együtt vagyunk :)

2013. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
elöször 1-2 hónapot voltunk külön..visszafogatam megígért minden jót...hogy minden jó lesz mondom jó vissza fogatam most megint szakított egy hete mert ö egyedül akkar lenni...sírtam meg mindent mert téleg hogy ö nekem az igazi..tegnap elött megvártam a suli elött el kezdet osztani hagyam békén mondom jól van..tegnap meg már ö jött oda hozzám...
2013. okt. 2. 07:49
 4/18 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Büntudat miatt ment oda hozzád. Bűntudatot pedig csak akkor érez ha olyat bántott meg aki fontos neki. Szerintem van rá esély hog visszamegy, de ne ringasd magadat álomképekbe. Teperjen ő ha már igy elbaszta. Nehogy már az teperjen aki dobtak. Ő volt a hülye nem te. Ha kellesz neki tényleg akkor visszamegy. De ne hagyd hogy játsszon veled. Én max még 1 esélyt adnék neki de at is ugy h ő teper nem pedig te.

2013. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azt az 1 esélyt is csak akkor ha tényleg szereted még.
2013. okt. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem értem ilyenkor mit érez egy ember hogy egyik nap igy szerelmem ugy szerelmem másik hagyál békén egyedül akarok lenni mert ö ezt nem akarja..

2 éve vagyunk/voltunk együtt

2013. okt. 2. 07:58
 7/18 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy manapság mennyi ilyen ember van.....

Érdekesen az én párom is ilyen volt amig távkapcsolatban voltunk. 1ik nap még olvadozott értem másik nap meg nem kellettem.

Miota összeköltöztünk nem mintha akarnám de lesem tudom vakarni :) Kis ragaszkodó :D

A te helyzeted más sajnos, mert ti nem távkapcsolatban vagytok ezért más ennke a hullámzásnak az oka. Nálunk a hiány volt az ok. Azt hogy mi fogalmam sincs. Csak a sajátomat tudom biztosra(barátnőm volt hullámzó nem én :) )

Véletlenül nem Ikrek a horoszkópja?(Enyémnak Halak és mint mondtam ez csak a hiányom miatt alakult ki)

2013. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Velem ilyen sose volt akit kidobtam azt okkal dobtam ki és ha akkor nem ment most se lenne ás szoval nincs más hátra mint előre
2013. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
mind ketten skorpiok vagyunk
2013. okt. 2. 08:08
 10/18 anonim ***** válasza:

Hogy mit érezhet, az elég összetett dolog. Egyszerűbben fogalmazva bizonytalan és nem tudja mit akar. Mivel bűntudatot érzett, legbelül még ragaszkodik hozzád, de valahogy ezt nem fejezi ki hanem helyette inkább veled olyan amilyen.

Igazábol én ugy tudtam kezelni ezt a hullámzó dolgot(néha még öngyilkosságon is gondolkozott mert otthon csak bántották és csak én voltam neki velem meg alig találkozhatott:S )

Szoval ugy tudtam kezelni, hogy melette maradtam kitartottam nem engedtem el. ha azt mondta h hagyjuk meg h jobbat érdemlek mint ő meg h folyton csak bánt és még sorolhatnám. Nem engedtem el mindigsikerült megnyugtatnom és em hagytam h szakitson velem. Ne értsd félre nem kuncsorogtam, egyszerűen tudtam h ő ilyen és nem szivtam mellre. Mivel te már elengedted ez a lhetőség nem áll fennt....

Várd meg amig ő lép, de mondtam ne ringasd magad álomképekbe. Ne kuncsorogj ő baszta el neki kell jová tennie. Kérdés az h te még szereted-e és képes vagyy-e megbocsájtani neki.

2013. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!