Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem araknofóbiám van....

Nekem araknofóbiám van. Anyukám ofidiofóbiás. (én a póktól anyu a kígyóktól fél). Melyikünknek a rosszabb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyik fóbia sem kellemes,de azért biztos van ami kevésbé rosszabb a másiknál.

2013. okt. 10. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon pókkal gyakrabban találkozik az ember, mint kígyókkal. Talán ezért az rosszabb.
2013. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy anyukádnak itt nagyon kellene félnie a kígyóktól. :-)))
2013. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő akár csak egy siklótól is megijed.Mivel falun lakunk nyáron többször is meglátogatnak minket méretesebb állatok is.De az év többi szakaszában is vannak.
2013. okt. 10. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pók az akkor is rosszabb mert az a házba is bemehet,és még mindig többször látsz pókot mint siklót,sőt kígyót aligha látsz Mo.-n
2013. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy rosszabb. A valodi fóbiát az undortol es a félelemtől az különbözteti meg, hogy az ember szinte minden pillanatban a rettegett állatra/eseményre/dologra gondol, ettől valo félelme beteges, a mindennapi életben hátráltatja.

Tehat ha te meglátsz egy pókot es sikitofraszt kapsz, akkor csak félsz tőle. Ha reggel ugy ebredezik, hogy úr isten, ha most kimegyek a fürdőszobába, ott lesz egy pók, valaki menjen es nézzen körül, aztán vegye Kia. Ruhákat a szekrényből, mert ott is lehet pók, es kiserjen el az iskolába, mert ott is lehet pók, na az fóbiás.

2013. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Neked, mert pókkal napi szinten találkozhat az ember, kígyóval még akkor sem, ha vidéken laksz, és siklók vannak.
2013. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

örüljetek neki hogy nem szociális vagy agorafóbiátok van

melyikőtöknek nehezebb? miért fontos? egyikőtöknek sem az

2013. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

anyunak rosszabb


az ágyban mindig eszébe jut a rettegés

2013. okt. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a tiéd a rosszabb.
2013. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ágyban?Apád kígyójától is retteg?:)
2013. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!