Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelkiismeretfurdalasom van,...

Lelkiismeretfurdalasom van, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap beszoltam az egyik tanaromnak, hogy rosszul tanít, és nem miatta, hanem a kulontanarom miatt kapok ötöst. Erre nem szólt semmit (általában jókedvű, csak néha túlzásba viszi a poenjait, mert mindenkit lefikaz, lehulyez) aztán tokre lelkiismeretfurdalasom lett, ezért szünetben kimentem és bocsánatot kértem tőle. Azt mondta, hogy nem rám mérges, hanem valaki másra, és még kicsi vagyok hozza, hogy haragudjon, de nem volt valami jó kedvében... Szerintetek tényleg megbocsátott vagy csak gyorsan leakart passzolni? És miért van még mindig lelkiismeretfurdalasom?
2013. okt. 17. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
AZért van lelkiismeretfurdalásod,mert valójában jó ember vagy.A tanároknak nem kell beszólni,tudják ők,ha valami nincs rendben.Például az én osztályfőnököm azért olyan,amilyen,mert sosem kapott a tanári pályája alatt egyetlen elismerést sem.
2013. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tanárod visszakérdezett tőled:Miért tartod rossznak az ő tanítását? Te el tudnád neki mondani sértés nélkül,hogy miben látod a hibát?
2013. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!