Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeretfurdalásom van:S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalásom van:S mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt a barátommal aztán félév szünet mert ő szakított és volt is bnője 3-4 hónapig.másfél hónapja összejöttünk megint mert aztmondta próbáljuk meg,mert ő velem akar lenni.Ma szakítottam vele reggel mert hajnalba gondolkoztam dolgokon aludni sem tudtam,hogy ő eldobott magától és mikor tudta h én még mindig szeretem sajnálat nélkül annyit irt hogy ő már semmi ilyet nem érez,és nem akar már velem lenni.Hajnalba ezeken gondolkoztam és bár amióta kiszerettem belőle nem sírtam,de ez most kihozta belőlem.Szakítottam ő pedig megharagudott,de most is neki kellene változnia,így hogy nem foglalkozik velem ha náluk vagyok nekem így nem jó.Kimegyek hozzá ad egy szájrapuszit meg ha hazahoz akkor is és ennyi azon kívül nem is beszélgetünk meg semmi..Sztem ennnek így nincs értelme,én meg nem merem húzni az időt hogy hátha javul mert amilyen hülye vagyok még tudat alatt is beleszeretnék és a végén nekem lenne megint rossz.én meg már eleget szenvedtem miatta eleget vártam h elmúljon a szerelem.
2011. febr. 20. 14:54
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi hogy hosszú lett ez is egy rövid változat a hosszú történetnek.de a lényeg ennyi.tehát a kérdés az lenne hogy Jól tettem hogy szakítottam?mert most rosszul érzem magam lelkileg emiatt:S
2011. febr. 20. 14:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, mindenkinek egyéni döntése kell hogy legyen kivel akar illetve kivel nem akar lenni. Itt senki nem fog tudni helyeselni, hiszen nem ismerünk téged és a volt párodat sem. Ami szerintem nagyon fontos, hogy ezt elmondd neki, tudja miért is szakítottál vele! Ha ezután sem tesz egy lépést sem, akkor felejtős a srác.
2011. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát igen igazad van ezt csak az érti aki benne van.Elmondom majd neki most bevan sértődve rem.azért majd megtudom vele értetni a lényeget.
2011. febr. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!