Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz vonzò egy nő?

Victoria. kérdése:

Mitől lesz vonzò egy nő?

Figyelt kérdés
Arra lennék kivancsi, hogy mit gondoltok milyen nektek az álomnő?milyen tulajdonságai legyenek? hogy nézzen ki?
2013. okt. 17. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kulturáltan viselkedik, kulturáltan beszél, kulturáltan néz ki. Nem hivalkodó vagy szélsőséges sem a viselkedése, sem a megjelenése. Becsületes, megbízható, erényes, intelligens, széles látókörű, kedves, őszinte. Lehet vele mindenféléről beszélgetni, olvasott (ilyen Szürke 50 árnyalata meg egyebek nem számítanak), jó kedélyű.


Milyen NE legyen?

Hazudós, visítva röhögős, arrogáns, bunkó, közönséges, lenéző, beképzelt, egoista, alpári, buta, rosszindulatú, nyafogós liba, plázacica. Lehetőleg NE érdekeljék a valóságshow-k, zenei tehetségkutatók (és hasonló gagyik), mainstream zene, shoppingolás, divat.

2013. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert kiválóan táncolok és szerény vagyok XD
2013. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"visítva röhögős"


Na igen, ez kínos :)

2013. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es! :D És mi a becses nemed? :D Legyél bátor, és írj rám, ha úgy érzed, képes lennél táncra perdíteni! :D
2013. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól van, eltettem az elérhetőségeidet :))
2013. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 zgyzgy ***** válasza:

Szerintem nincs értelme a kérdésnek.

Össze lehet írni ezernyi tulajdonságot, de felesleges.

Ez egy irracionális terület, és az élet hihetetlen dolgokat produkál.

2013. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!