Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az olyan kapcsolat vonz, aminek érzem, hogy csalódás lesz a vége, és tudom, hogy csak kihasználnak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert szereted ha kihasználnak.
2013. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatti megfelelési kényszer vagy elnyomás miatt torzult értékrend.
2013. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez igaz a megfelelési kényszer, meg például csak azokhoz vonzódok, akikről úgy gondolom, hogy értékesebb emberek nálam
2013. júl. 15. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is...

A volt barátommal kb első perctől kezdve tudtam hogy csalódni fogok, és semmi jó nem lesz belőle de mégis akartam. Nagyon-nagyon akartam. 1,5 hónapig voltunk együtt szakított velem.

Nagy hülye vagyok, de mégjobban akarom őt. egyszerűen megőrülök hogy már nincs velem. De amúgy ez ilyen ego dolog, hogy mennyire szeretnék bizonyítani magamnak, meg neki, meg a külvilágnak hogy vissza tudom szerezni.

2013. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wááááuuu . Ez az én esetem is . Bizonyítani akarás , akkor is ha felesleges . És valami elképesztő vágy a megfelelésre .
2013. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!