Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajuk az embereknek a...

Mi a bajuk az embereknek a mostani "modern" zenével? Mindenki fikázza.

Figyelt kérdés

Pl A dubsteppel, drum n bassel elektronikus zenével.

Én az ilyeneket szeretem, és hallgatom, és mindenkitől fikázását hallok rá. Na nem mintha érdekelne, nem sértődők meg senkire, de nem értem.

Mindenki mondja, hogy "ez nem is zene, ez ricsaj. Ez az ütem megy 2 percen át? Ebben mi a zene?"

Már nem is mutatok senkinek ilyen zenét, ha megkérdezi milyen zenéket hallgatok, a fülemben is lehalkítom nehogy ki hallatszódjon egy kicsit is, mert akkor tuti megkérdik mit hallgatok, mutassam meg.

És azt hinné az ember, az idős embereknek nem tetszik, biztos azok nem fogadják el, hogy már ne a Beatles megy de nem.

Az én korcsoportom közül hallom legjobban, hogy beszólogatnak, hogy milyen vackot hallgatok...Itt a legjobb barátom. Ő nagy rocker, és Guns n Rosest, meg ilyeneket hallgat. Na egész nap beszól...

Mi a bajuk az embereknek az elektronikus zenével?


Most egy Guns n Roses mivel jobb? Az már lejárt lemez, már nem a 80as években vagyunk... Miért nem képesek elfogadni egyesek, hogy változik az idő, kitalálták a "gépzenét" és sikeres is lett?



2013. okt. 18. 16:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Miért kell megmondani hogy melyik a jobb? Miért kell hogy csak EGY sikeres és mindenki által kötelezően kedvelt zenei stílus legyen? Nekem személy szerint nem tetszik az elektronikus zene, inkább rock-párti vagyok, kövezz meg de még a Beatlest is szeretem. Meg a Guns n Rosest is, pedig "lejárt lemez". Szerintem a zene nem olyan mint az élelmiszerek, hogy bizonyos idő után lejár. A jó zene örök, jó akkor is amikor íródik, és 5, 50 vagy 500 év múlva is. Ugyanakkor elfogadom hogy neked meg más tetszik, és ezzel nincs semmi gond. Más az ízlésünk. Viszont te is fogadd el hogy valaki meg ezeket a "lejárt" zenéket szereti. Nem kell mindenkinek szeretnie valamit csak mert sikeres lett, és nem kell elfelejteni vagy utálni valamit mert régi. De legfőképp nem kell ízlésről vitatkozni. Úgysem fogod meggyőzni a többieket. 16/L
2014. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!