Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyi megkeserede...

Szerintetek mennyi megkeseredett ember irkál ide?

Figyelt kérdés
Néha ledöbbenek, hogy egyes emberek milyen savanyúak és rosszindulatúak. Mindenkit lepontoznak, a lehető legrosszabbakat tanácsolják, vagy a lehető legrosszindulatúbbak.
2013. okt. 18. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

A hülyeségeket vagy a rosszindulatú embereket én is lepontozom. Vagy akik itélkeznek anélkül hogy tudnának dolgokat.


Nem vagyok megkeseredett :) Néha jókat nevetek a poénosabb kérdéseken és válaszokon.

2013. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Aki mindenkit lepontoz, az nem megkeseredett, hanem unatkozik.
2013. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
a pontozás az égegyadta világon semmit nem jelent. Hiába adok a hivatásomat érintő kérdésekben helyes, szakmai választ, indig van, aki jobban tudja és már pontoz is le. De van, aki poénból végigmegy a válaszokon és poénnak tartja a pirospacsit :)
2013. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Azért egyesek tényleg oltári nagy baromságot írnak. Én azt is lepontozom, akinek nem értek egyet a véleményével, és mivel nem egy emberen múlik a %-a, a többség dönt. Ha a többség lepontozza, akkor gondolkozzon el, hogy nem biztos, hogy neki van igaza. Kérdező, lehet, hogy szerinted valaki rosszat tanácsol, de attól még nem biztos, hogy az rossz. Lehet, hogy épp neked nincs igazad.
2013. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez általában így van mert magyarok és ezen emberek legfőbb tulajdonsága az irigység és negatív hozzáállás a dolgokhoz, ítélkezés mások felett és előítéletek megalkotás.
2013. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
megalkotása*
2013. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
valóban a pontozás egy érdekes dolog,mert ha mondjuk étrend témában hozzászólok egy kérdéshez az a sport mozgásban 100%-os,a fogyókúra kategóriában leírom ugyanazt akkor meg 0-30%-os,mert utóbbi kategóriában tényleg rengeteg az önáltató,csodaváró és valószínűleg keserűbb ember,akik vigaszt várnak elsősorban nem konkrét és pontos megoldást a gondjukra.
2013. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Sok. :)

Az ide irkáló emberek zömének szerintem abszolút semmi humorérzéke nincs. Aztán aki nem ért egyet a másikkal, az mindjárt idióta. Én már másodjára regisztráltam erre az oldalra, mert már egyszer töröltettem magam. Annyiszor megkaptam, hogy idióta vagyok.

2013. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Az ország minden területéről írkálnak ide emberek, szóval azért elég sokféle ember van itt, ami nem baj csak a zöme tényleg mások kárán nevetgél (miközben a saját levüket isszák..). Biztos megnyugtató lehet számukra, hogy vannak itt olyan emberek is akiknek netán rosszabb a helyzetük, mint az övéké és ezért tanácsadásnál még jobban lealacsonyítják a kérdezőt.
2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Mindenkinek ment a zöld, de ahogy látom, itt is megjelentek a lepontozó manók...

Ma valaki kitett egy kérdést, hogy férje vajon megcsalja-e. Jöttek rá a savanyúbbnál savanyúbb válaszok. A leírtak alapján elképzelhető, hogy megcsalta, de igazából az volt a gyomorforgató, ahogy általánosságban a férfiakról beszéltek, és ahogy mindezt előadták a kérdezőnek.

Illetve valaki kitett egy olyan kérdést, hogy kinek mi a legdrágább az életében. Sok válasz érkezett, kinek mi, valakinek a szülei, párja, gyerekei, és társai. Erre az összes választ lepontozták 30-40%-ra.

Nem tudom megérteni azokat az embereket, akiknek ez ilyen mámoros örömet okoz.

Persze, vannak olyan válaszok, ami ökörségek, azokat én is lepontozom, de aki a kérdésre válaszol és eltér a véleménye annak zöldet adok.

2013. okt. 18. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!