Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok, és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok, és van egy barátom (szinte a legjobb haver) csak homoszexuális. (17 éves) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk együtt,és úgy érzem beleszerettem.:S Mit csinálhatnék? Esetleg elmondjam neki? Tanácstalan vagyok.Légyszives segítsetek.Előre is köszönöm!
2008. dec. 21. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem elmondhatod neki,jobb az ilyenről beszélni,de szerintem ne éld bele magad a kettőtök kapcsolatába,mert ezeket a körülményeket elnézve,nincs sok esélyed!Örülj,hogy a legjobb barátodnak mondhatod és élvezd a vele töltött időt,de nézz más fiú után...

HAjrá

/Szmötyi/

2008. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem ,hogy egyszer már megcsókolt..:S
2008. dec. 21. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki.Amúgy,ha homoszexuális,akkor mirét csókolt meg? ezt is érdeklődd meg,hátha nem minden az aminek látszik:) sok szerencsét ,irj majd,hogy mi történt
2008. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Homi és bi között azért van különbség.
2008. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Nos az én véleményem az hogy a srác nem homi!

Valami indoka van rá hogy ezt mondja!

Lehet hogy ő is érez valamit irántad csak más bajok miatt nem akarja hogy közelebb kerüljetek egymáshoz! mert ha már jártok egy idő után a szexnek is el kell jönnie és lehet hogy pont ettöl fél...

Lehet hogy a csávoval valami nincs rendben ott lent!

Ugye érted mire gondolok!

A Lényeg az hogy mondd el neki hogy mit érzel!

Aztán ha ezt meg tetted akkor irj nekem privátba és adok neked tanácsot hogy mi legyen a következő lépés!

Oké?

2008. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké! köszönöm a válaszaitokat.:)

Holnap találkozok vele,és el fogom mondani.

2008. dec. 22. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, azóta mi van veletek??

Kérlek írd meg a választ nagyon kiváncsi vagyok.

2009. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!