Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok homoszexuális havert (fiút)? Egy lány

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha tutira akarsz menni, akkor bjuzibárban.
2012. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
SP koncerten
2012. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Fluor koncerten.

Egyébként tényleg jó a b*zibár.

2012. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Miért akarsz homoszexuális barátot?Nekem volt egy,de már nem barátkozom vele,mert rengeteget kellett miatta hazudozno,barátoknak,családnak stb.Ő ugyanis titkolta,hogy meleg,csak egy-két ember tudta róla,köztük én is.Ezzel persze együtt járt,hogy bizonyos helyzetekben falaznom kellett neki és ebből bagyon elegem lett.A másik,ami baromi idegesítő volt benne,hogy mivel nem sok ember tudta az ő kis titkát,ahányszor csak találkoztunk kihasználta a helyzetet,hogy velem erről is beszélhet és szinte semmi más témálya nem volt.Ez így ment legalább 5 évig,aztán torkig lettem vele és szépen lekoptattam.
2012. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egy ilyen haverom van. Az egyikkel már évek óta haverok voltunk, amikor végül megtudtam róla, hogy meleg, de semmi sem változott emiatt köztünk.

Tudom, hogy a Szex és New York óta menő dolog, ha egy lánynak van meleg haverja, de hidd el, ők semmiben nem különböznek a többi embertől, főleg barátként nem. Ugyanúgy bulizok, vásárolok, kávézok, beszélgetek velük is, mint bárki mással.

De, ha nekem mégis szükséged van egy ilyen társra, akkor menj olyan szórakozóhelyre, ahol melegek vannak, fiúk és lányok egyaránt. Pesten vannak ilyenek, keress rá!

2012. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
fúúúúúúúj de undorító vagy
2012. febr. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!