Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki se iskolában/munkában, se otthon a családi körülmények között nem érzi jól magát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Munkahelyen sosem éreztem igazán jól magam, az iskolában se nagyon.Nem vagyok egy közösségi ember, az erőltetett feladatokat sem bírtam soha, amikor "muszájból" kellet valamit megcsinálni.Kínszenvedés számomra olyan hely, ahol nem önszántamból vagyok.

Itthon inkább elvagyok.Bár néha unalmas, adódnak viták is.De százszor jobb, mint bárhol máshol.Szívem szerint itthon dolgoznék valamit, bár összejönne egyszer!

2013. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iskolában nagyon nem érzem jól magam, itthon meg csak akkor érzem jól magam, hogyha nincs itthon senki.
2013. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van. Olyan is van aki ebben a társadalomban nem érzi jól magát. Sőt, olyan is aki ezen a világon sem. Sokan vagyunk.
2013. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelen.iskolában gyűlölök lenni,és itthon sem szeretek. A világ nem nekem való.
2013. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Igen én, és szerintem ezzel még sokan így vannak. A különbség, hogy valaki tesz ellene, más pedig nem.
2013. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is ìgy vagyok az esetek 98%-ában. :S
2013. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is az esetek 100%ékában
2013. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van ! Nyugodj meg nem vagy egyedül ! Én egész életemben soha sehol semmilyen körülményk közt em éreztem jól magam.Egyébként Schopenhauer sem ! 64 vagyok, ő hetvenkettőt élt..
2013. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát, van amikor az ember a nem megfelelő társasággal van körülvéve, én is így vagyok :S találj magadnak párt, nekem ő segített!!
2013. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hű, akár én is írhattam volna. Se az egyetemen, se sehol nem sikerült megtalálni a helyem, egyedül a magán tanárnál érzem jól magam, de ő is ki fog menni hamarosan külföldre:( Illetve van néhány barátom, de velük se tudok túl gyakran találkozni sajnos, pedig annyira szükségem lenne rá. Itthon meg nem az igazi, mert túl sok a feszültség és sokszor rajtam csapódik le az egész, úgyhogy innen is csak menekülnék. Egyetemen meg hozzám se szól senki, mert tök más emberek, mint én, nincs hozzám hasonló. Szeretnék végre munkát találni, hátha majd ott...
2013. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!