Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történik ha valaki nagyon...

Mi történik ha valaki nagyon fiatalon kezd foglalkozni a szellemekkel, jó és rossz energiákkal?

Figyelt kérdés
Tudok valakit aki ilyen fiatal és ezekkel foglalkozik és egyre furcsább kezd lenni a viselkedése mindenkivel szembe.
2012. okt. 28. 12:46
1 2
 1/15 Zsizsik666 ***** válasza:
93%
Hamarabb mehet lazulni a befolyt pénzből, mégis mi?
2012. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Hamarabb kattan meg és lesz olyan, mint az ebben a témában kérdezgetők...
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
minnél fiatalabb vki annál fogékonyabb még ezekre a dolgokra mert ekkor még a mentál és asztrál test nincs annyira megkeményedve a felsznes gondolkodástól és érzéstől .
2012. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3. ezt te találtad ki ?XD
2012. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Hamarabb kerül be a gumiszobába.
2012. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért egyre furcsább a viselkedése, mert a környezetében senki nem veszi komolyan, teljes joggal. Ha ez nem fordul vissza, szociálisan visszamarad, és (remélem, ezzel senkit nem lepek meg) még haszna sem lesz abból, ami tudást ilyen téren felhalmoz.
2012. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
Szerintem a szellemek és a jó roszz energia között van egy kis különbség!! Én pl. hiszek a az energiákba, a csakra müködésben, a meditációban és a jógában. Ami persze teljesen normális, és ettől senki nem fog furcsán viselkedni!! De a szellemek... az már túlzás!! Ajánlok egy pszichológust!
2012. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előbb lesz szüksége orvosra.
2012. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hülye lesz fizikából, kémiából meg matekból.
2012. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Ezzel szerintem nem szabad viccelődni.....

egyáltalán nem kizárt, hogy azon kevés emberek közé tartozik, kik kötődnek valamilyen módon a mágiához és ezáltal látnak dolgokat. Szerintem ez egyáltalán nem ostobaság.

2012. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!