Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent ha nem ismersz...

Mit jelent ha nem ismersz valakit, de mégis köszön?

Figyelt kérdés

Ő köszön először , talán ismerkedni akar? És mit szokás ilyenkor mondani , megszólítani?

Persze én is meg ő is fiú.



2013. okt. 31. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nevelt.
2013. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Nem tudom talán azt jelenti, hogy ismeri az illemet? Talán? Előfordulhat nem gondolod?

2013. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szeretne haverkodni.


Még semmit nem kell mondanod, de ha majd egyszer úgy alakul, hogy találkoztok valahol véletlenül, foci meccsen, buliban, ha munkahelyről van szó, akkor konyhában, mindegy, akkor ott már a köszönés után lehet beszélgetni is valami semlegesről.

2013. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy kezdődött hogy egy étteremnél ült , én ott mentem el és akkor köszönt , viszont másnap (tegnap) megint ugyanott volt és köszönt.
2013. okt. 31. 08:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, hogy összekevert valakivel. Esetleg valahol valamikor összefutottatok már valamilyen helyzetben csak nem emlékszel rá...
2013. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaaa azt hittem, hogy a suliban! Hát akkor........ kérdezd meg, hogy honnan ismer! Miért vagy gyáva? Odamész, és megkérded! Ennyi! :)
2013. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy látásból ismer valahonnan, ahol te észre sem vetted, vagy nem emlékszel rá.

Vagy tényleg összekever valakivel.

2013. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-Ismeritek egymást, pl. egy iskolába jártok, csak te nem emlékszel rá.

-összetéveszt valakivel


Köszönj vissza, ennyi. Ha beszélgetést kezdeményezne, úgyis kiderül, hogy honnan ismer, vagy vél ismerni. Vagy kiderül, hogy tényleg tévedés, vagy megtudod, honnan ismeritek egymást.

2013. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!