Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az probléma, ha szeretek...

Az probléma, ha szeretek "gyújtogatni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok. A helyzet az, hogy szeretek gyertyát gyújtani (néha jobban tolerálom mint a villanyt). Kisebb koromban is azzal szórakoztam (természetesen felnőtt felügyelete mellett), hogy elfújtam, majd újra meggyújtottam egy gyertyát. Szerintetek ez baj?



2013. nov. 4. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felnött felügyelete alatt teszed, akkor nem.
2013. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem baj, csak veszélyes. :D
2013. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, azzal totál tisztában vagyok :D Vigyázok, hogy ne hagyjam egyedül, meg mielőtt elmennék otthonról, végignézek minden gyertyát, hogy elfújtam-e.
2013. nov. 4. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:

"21 éves lány vagyok"

"Ha felnőtt felügyelete mellett teszed akkor nem"

Legközelebb olvasd el a kérdést mielőtt válaszolsz :facepalm:


Nem baj, hozzám képest ez semmi. Én piromániás vagyok, ha vidéken vagyok akkor folyton szénkazlakat, kisebb nádasokat stb... gyújtogatok, aztán élvezettel nézem ahogy a tűz felemészt mindent. Nem volt belőle még baleset vagy tűzvész, nem vagyok akkora idióta hogy véletlenül felgyújtsak egy házat. Ha felelősséggel csinálod, semmi gond nincs vele.

2013. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na én is kb. ilyen vagyok, csak nem vidéken élek, és szénakazlat nem tudok itt, a betondzsungelben gyújtani :D Pedig milyen cool lenne :D
2013. nov. 4. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is imádok gyújtogatni :D Általában tűzijátékot és egyéb pirodolgot alakítgatok át. Jó érzés mikor dolgozol vele 3 napot és úgy robban fel ahogy szeretted volna :D
2013. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem jársz úgy, ahogy én, addig nem baj. Ha magamhoz viszonyítalak, ezt még gyújtogatásnak sem nevezném :)
2013. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!