Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
A legjobb bnőmnek volt egy pasija,mikor megismerkedtük. Első perctől fogva ő volt a tökéletes barátnő nekem, és mivel a psijával már 2 éve együtt voltak, én voltam az új ismerőse,így folyton velem volt, egy csomót dumcsiztunk,csajos estéket,napokat,hétvégéket csináltunk...Aztán megismertünk 2 srácot, ő az egyikkel össze is jött,és dobta a pasiját, vagyishát közös megegyezéssel szakítottak. A másik új fiú ismerősünk meg belém lett szerelmes, de én ezt nem tudtam viszonozni,mindenesetre jól el voltunk így négyen. Ez még tavasszal volt. Azóta bnőm és pasija közt egyre nagyobb lett a szerelem, a fiú viszont,akinek én tetszettem,nagyon taszítani kezdett. Már-már megutáltam,idegesít minden amit mond,amit csinál,már a hangja is. Hogy szép kerek legyen a történet,mind együtt lakunk egy lakásban. Azt a srácot nem bírom elviselni,a bnőm meg egyfolytában a pasijával lenne, aki csak pár hetekre tud itt lakni velünk...szóval neki eléggé útban vagyok. Próbál velem is időt tölteni, de a mérleg nyelve mindig a fiúja felé esik... ez miatt sajnos elég gyakran kiborulok, iszonyatos csalódást érzek minden alkalommal,mikor otthagy engem, hogy vele legyen...mindennap veszekszünk a bnőmmel, mert hajlamos vagyok megsértődni, ha mondjuk nélkülem akar a pasijával menni vhova, vagy ha mellőzve érzem magam. Tudom, hogy idegesítem, és nem szándékosan csinálom, de ilyenkor tök szarul érzem magam és ez kiül az arcomra,ő meg addig kérdezget,míg el nem mondom,mi bajom. A pasijával am. semmi gond, jó srác, meg bírom, tök normális. De egyre többet vagyok egyedül és folyton úgy érzem,senki nem szeret... Ha hárman sétálunk az utcán,ők mindig összekarolva mennek, és mikor beszélek,meg sem hallják,mert teljesen el vannak foglalva egymással. Ami érthető meg minden, de én ilyenkor mi a jó francot csináljak? Arrébb megyek tőlük, meg direkt lemaradok kicsit, hogy ne szóljak be nekik, de mikor hazaérünk már nem bírom visszafogni magam, bezárkózom a szobámba és bőgök. Nagyon szar így lenni,és tudom,hogy másoknak nagyobb bajuk van ennél, de ez így tényleg nem valami kellemes és az ő kedvüket is elrontom a duzzogásaimmal. Mit lehet tenni?
2013. nov. 8. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyat nem lehetne, hogy csinálj valami programot a barátnődtől függetlenül?

Azon csodálkozom, hogy még elvisel téged.

2013. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Idegen országban vagyunk, tanulni jöttünk ki. Senkit nem ismerek úgy,hogy elmenjek vele egyedül. Hát nehezen visel el,igaz,ami igaz... :(

Ezért kéne minél előbb kitalálnom valamit.

2013. nov. 8. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy csomó helyre el lehet menni egyedül is, például múzeumba, parkba, moziba, városnézésre, vásárolni. Persze mindent jobb nem egyedül csinálni, de ha ezeket megpróbálnád, a maradék időben a barátnőd biztosan szívesebben lenne veled, mert akkor nem érezné, hogy örökösen a nyakán lógsz.

Nem írtad le, hol tanultok, de ha iskolában, akkor mondjuk onnan valakivel beülhetnél egy kávéra, vagy ilyesmi.

2013. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!