Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tegnap írt egy ismeretlen a facebook-on és azt mondta, hogy a meztelen képeimet fel fogja tenni facebook-ra, hogyha nem csinálom azt amit mondd. Csak barátomnak küldtem el a képeket, de ő a szakítás után elküldte el az, és miért akarja, tönkretenni az életemet :"(. Ilyen helyzetben mit kellene csinálni nem szeretném hogyha elküldené az összes tanáromnak és az egész simekolám látná mert bejelölte az egész iskolámat és az összes tanár. Hozzáteszem csinált egy olyan fake profilt amin az én adataim az én képeim vannak. Szüleimhez nem fordulhatok mamámmal élek és a szüleimnek csak akkor kellek mikor takarítani kell a házat! nagyon tanácstalan vagyok? Ilyenkor mit kell csinálni?

2013. okt. 29. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Zsarolás, és- vagy kamu. Bármit kér, NE tedd!

Ha egyszer teljesíted amit kér, attól még nem fog leállni, sőt újabb követelései lesznek.

Lehet, csak kamuzik, nem is tud semmit. Ne dőlj be neki..

Több ismerősöm kapott ilyen üzenetet: mindent tudok rólad.

Csak üzenet volt, aztán semmi. Ennek közel fél éve.

Meztelen képekkel meg óvatosabban legközelebb!

2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _Jessy_ ***** válasza:
Feljelentés zsarolás miatt... Ez a legokosabb, ha már voltál annyira buta, hogy egy ilyen embernek meztelen képet adsz magadról.
2013. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom ki ez, de nagyon komolyan veszi ha tényleg ennyi energiát beleöl

rühellem amikor egy lányt zsarolnak, szívesen eltörném a kezét, ha tudnám ki ez a szemétláda, de ezt neked kell megoldanod

nem lehet ezért feljelentést tenni?

egyszer egyik haveromnak a facebook-os képét valaki kiposztolta napiszarra, haver bement a rendőrségre feljelentést tenni és sikerrel is járt, nem vették félválról a dolgot és a kép is lekerült onnan

2013. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudsz írni a facebooknak

van ilyen azonnalüzenős ablak

és a rendőrségnek...naná, nyugodtan, ezért vannak

2013. okt. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!