Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek az Ázsiaiakat?

Figyelt kérdés

Miért nem szeretik az emberek az Ázsiaiakat?

Én például imádom őket (főleg Koreat) nem tudom miért, mert semmi kapcsolatom nincs egy Ázsiaival sem, a zénéjüket se szeretem de mégis úgy vagyok vele, hogy nem lehet őket utállni. Csak elgondolkoztat, hogy miért utállják őket a magyarok? Mert sok itt lakik? Sok ember lakik külföldön azoknak miért nem vágják a képükbe, hogy húzhatsz vissza rizset termeszteni?



#Ázsia #magyar #ázsiaikak
2013. nov. 9. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, nem is balhésak, nem úgy mint a cigányok.
2013. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Az emberek többségének semmi gondja az ázsiaiakkal. Egyáltalán nem utálják őket a magyarok.
2013. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de olyan 70-80%-uk utállja őket...pl. az ismerőseim negyede.
2013. nov. 9. 18:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert nálunk nagyon sok a kínai és van velük kapcsolatban egy pár negatív sztereotípia. Az ember amúgy is képes általánosítani, tehát, ha valaki utálja a "made in china termékeket" pl., akkor ha meglát egy ázsiai embert, egyből ez ugrik be neki, feltétlen attól, hogy kínai e az illető. Nekem személy szerint nincs semmi bajom az ázsiaiakkal, sőt, a Japánok kifejezetten szimpatikusnak tűnnek, pedig még animés sem vagyok.
2013. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Azokkal semmi baj akik Ázsiában vannak,csak akik itt vannak azokkal van bajom,elsősorban a Kínaiakkal.
2013. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

én is csak a kínaiakat tartom undorító pondró népségnek,és számomra nagyon fura,hogy a környező országokban mindenhol korlátozva vannak vállalkozásilag,nálunk meg azt csinálnak amit akarnak,úgy vállalkozhatnak,terjeszkednek ahogyan csak akarnak.

árban meg verhetetlenek,szóval kb versenyhelyzet nélkül győznek,ami kártékony a magyar vállalkozókra nézve.

2013. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nincs különösebb bajom velük. a kajájukat néha megveszem, a ruháikból nem kérek, és a termékeiket sem részesítem előnyben, de ha nincs más, akkor muszáj vagyok azzal beérni (pl. kisebb háztartási gépek)

azért terjeszkednek és hozzák ide a sok szemetet, mert:

1. hagyják nekik

2. nagyon sokan vannak, a saját országukban már nem tudnak megélni, így mennek amerre tudnak, és küzdenek.


bizonyos szempontokból szimpatikus a mentalitásuk (nem nagyzolnak, szorgalmasak, békés, barátságos emberek, úgymond a jég hátán is megélnek)

2013. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%

1.Kínai boltba cipőt vagy bármit veszek elromlik.Rengeteg esernyőt vettem mind 2 nap múlva tönkre ment.

2.Kínaiak eszik a kutyahúst.

3.Ferde a szemük,és az nem tetszik.


Egy valamiben jók a kínaiak hogy kitalálták a Kung-fu,azt szeretem.

2013. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazából csak ott eszneek kutyát macskát ahol nagy a szegénység és nincs mit enni.
2013. nov. 9. 22:13
 10/18 anonim ***** válasza:
7%

"nem nagyzolnak"

Tegyél egy sétát Kőbányán. 20 milliósnál olcsóbb autót nemigen fogsz látni.

2013. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!