Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesítenek a...

Titeket is idegesítenek a KÖZHELYEK?

Figyelt kérdés
Mint pl. "éld a saját életed", "találd meg önmagad", "járj nyitott szemmel" stb. Én a világból ki tudok szaladni ezektől, főleg ha ilyenekkel próbálnak vigasztalni...

2013. nov. 18. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem őket, bár van alapjuk.
2013. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez van, ezt kell szeretni.


Na jó, csak vicceltem :) Sajnos tényleg nem tudsz mást csinálni, csak ignorálni, mindig lesznek, akik használják. Próbálnak az emberek kedvesek lenni egymással, gondolom adnának valami tanácsot, csak épp nem tudnak mit mondani. Fogd fel úgy, hogy jó szándékból mondják, még akkor is, ha elcsépelt.

2013. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem használom csak azért, hogy mondjak valamit, de néha bebiggyesztem egy mondat végére miután mondtam valami tényleg hasznosat. pl. így: "Tudom, hogy közhely, de..."

Bár legtöbbször igazak, igyekszem kerülni.

2013. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában ezek tényleg igazak, de mivel sokan használják ezért közhelynek tartják őket és nem fogadják meg :)
2013. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a közhelyek igazak, és ami inkább probléma, hogy mivel közhely mindenki "átugorja" és nem is figyel rá, vagy helytelenül értelmezi
2013. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!