Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő alpári az taszít...

Ha egy nő alpári az taszít benneteket, vagy vonz?

Figyelt kérdés
A napokban belefutottam egy igen alpári beszédstílussal rendelkező nőbe. Én mint nő, elborzadtam rajta, hogyan válhat egy nő ilyenné. Közben ácsingózott, hogy normális, egyben nagyszerű férfit szeretne maga mellé.. Csak én látom úgy, hogy egy igényes férfi nem fog egy alpári nőszemély oldalán szívesen mutatkozni? Ugyanis az alpáriság egyben vagy részben műveletlenség is. Egy művelt férfinak pedig kell hogy legyen értékrendje... Mit szóltok hozzá?

2013. nov. 26. 15:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Abszolút egyet értek. Én nő vagyok, de engem is ki tudnak hozni a sodromból, persze megpróbálom nem alpári módjára, hanem intelligensen kezelni a helyzetet. :)
2013. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
szerintem az alpáriság nem a trágár beszédnél kezdődik...
2013. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, először szépen próbálom a másik tudtára adni a véleményem, ha így sem működik, előveszem a szarkasztikus énem... De igyekszem ezt is úgy tenni, hogy magamra ne vessek rossz fényt. Egyszerűen van hogy a fülem ketté áll azoktól a megnyilvánulásoktól amiket hallok/látok... borzalom..
2013. nov. 26. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
De pontosan a trágár dumánál kezdődik!
2013. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,és utálom,hogy a korosztályomban mindenki nagyon trágárul beszél!Vagy ez minden korosztályra igaz?
2013. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minden korosztályban találni sajnos ilyen " értelmiségi" embert... :()
2013. nov. 26. 16:23
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az alpáriság ne a trágár beszédnél kezdődik, hanem ott, hogy az illető tisztában van vele, milyen körülmények között engedheti meg magának, és milyenek között nem.
2013. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Taszít.
2013. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Vonz, mert valahogy felszabadít a társaságuk.


Ha végletekben gondolkodom, akkor sokkal jobban érzem magam olyasvalakivel, aki harsány, elég trágár, de őszinte;

mint olyannal, aki előkelősködik, elfojtja az indulatait, és gondolatban alpári, miközben kifelé (ki tudja, mikor igazi) mosolyain át sugároz a hideg, számító intelligencia. Ez frusztráló és félelemkeltő. És embertelen.


Ez a két véglet volt, de ha ezek közül az alpári irány a tetszetősebb, a kettő között is szerintem ebbe az irányba tolódik el a preferenciám.

2013. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Engem baromira taszít mikor egy lánynak alpári szövege van. Főleg ha káromkodik és csúnyán beszél, nem azt mondom hogy nem hagyhatja el a száját 1-1 "b..zdmeg" ha ideges de számomra a folyamatos káromkodás az az óvodás szint, és olyan unintelligensnek tűnik tőle az illető.


Még srácoknál is gáz, de csajoknál, főleg egyetemistáknál kifejezetten undorító.

2013. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!