Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Taszít benneteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Taszít benneteket, ha egy lány tornázik?

Figyelt kérdés
Nem durva dolgokra kell gondolni, hanem ilyen otthon elvégezhető gyakorlatra. Taszít titeket vagy jobban szeretitek, ha egy lány "megmarad nőnek, a tornázást pedig meghagyja a férfiaknak"(--egy másik kérdésnél olvastam egy ilyen hozzászólást)?
2013. jan. 7. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
hát ez undorító
2013. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
nem undorító, inkább plusz, mert törődik az alakjával
2013. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A "vagy" helyett "mert"-et akartan írni, bocsánat.
2013. jan. 7. 20:36
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Én is tornázok néha, vis edzek.

2013. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
ha aerobikozol az OK, de amikor már 40 kg-mal bicepszezel az má nem ok :)
2013. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne taszító, hogy szép formája lesz?
2013. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos, ahogy "szenved" a TV előtt Norbira/Rékára vagy társaikra (pláne, ha közben vissza is beszél nekik :)). És értékelendő, hogy ad arra, hogy szép és egészséges legyen.

24F

2013. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

engem nem taszít

persze mikor már akkora a bicepsze, hogy fél kézzel leverne az igen, azt már nem tartom szépnek és nőiesnek. a férfiak amúgy is szeretnek az erősebbek lenni

2013. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam, nem kell durva dolgokra gondolni. Ilyenekre gondoltam pl. hogy fenéktorna, guggolás, stb.
2013. jan. 7. 20:40
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem ne kelljen és ennyi a lényeg.


Ja és attól még főzzön jól.

2013. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!