Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő alpári az taszít...

Ha egy nő alpári az taszít benneteket, vagy vonz?

Figyelt kérdés
A napokban belefutottam egy igen alpári beszédstílussal rendelkező nőbe. Én mint nő, elborzadtam rajta, hogyan válhat egy nő ilyenné. Közben ácsingózott, hogy normális, egyben nagyszerű férfit szeretne maga mellé.. Csak én látom úgy, hogy egy igényes férfi nem fog egy alpári nőszemély oldalán szívesen mutatkozni? Ugyanis az alpáriság egyben vagy részben műveletlenség is. Egy művelt férfinak pedig kell hogy legyen értékrendje... Mit szóltok hozzá?

2013. nov. 26. 15:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem az alpáriság ne a trágár beszédnél kezdődik, hanem ott, hogy az illető tisztában van vele, milyen körülmények között engedheti meg magának, és milyenek között nem."


+


Egyébként taszító az alpáriság. Egymás között, ha idegenek nem hallják, rendben van, beszéljen úgy ahogy akar, amíg nem süket dumát tol, hanem mondanivalója is van, de azt utálom, mikor az utcán vagy a buszon kötőszóként használják a "gci" és "bzdmeg" szavakat.

Pedig én is cifrákat tudok mondani egy romkocsma asztalánál, vagy a saját lakásomban, és szinte minden olyan helyen, ahol nem ez alapján ítélnek meg.

2013. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én (is) kitartok továbbra is a véleményem mellett. Azonban igazat kell hogy adjak, vannak szituációk amikor az ember akaratlanul is mond/tesz olyat, ami nem biztos hogy oda illő lenne, vagy helyénvaló. Azonban ezt el sem ítélem, én sem vagyok hibátlan, nálam is megesik. A feltárt kérdésem konkrétan arra a szituációra vonatkozik, amikor a nőben alapjáraton kódolva van az ilyen nemű kommunikáció akár verbális értelemben, akár nonverbális síkon. Elkeserítő, hogy a nők egy része hogyan el tud fordulni a saját női mivoltától... Köszönök minden választ, örülök hogy nem vagyok egyedül a gondolatmenetemmel! :)
2013. nov. 27. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!