Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Küldtetek már el fiút/lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtetek már el fiút/lányt csak azért mert külsőre nem volt éppen "megfelelő"? Tudnátok olyannal randizni, aki külsőleg taszít benneteket?

Figyelt kérdés

Én már beszélgettem egy totál édes sráccal, de külsőre egyáltalán nem jön be mint pasi. Szét van folyva, teletetoválta magát és egy kicsit igénytelen is (nagyon szőrös és nagyon izzad) ebből kifolyólag.

De stílusra rendes lenne, kicsit bánt is a dolog.

Veletek történt már ilyen? Mik azok a külső tulajdonságok amik miatt totál nemet mondanátok?


2013. máj. 5. 21:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha igénytelen akkor nem kell.

Ha nem egy szupermodell alkat de igényes akkor jöhet.

Nálam fontos a belső, mert nem 2 napra tervezek kapcsolatot.

22/F

2013. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
küldtem. ha nincs vonzalom, mit ér az egész
2013. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Volt olyan lány aki nem tetszett, és nem is akartam tőle semmit...de aztán leszopott és hát teljesen szerelmes lettem belé.
2013. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Akihez nem vonzódok, nem is látom értelmét, miért randiznék vele...ha én már az elejétől fogva tudom, hogy ebből semmi sem lesz, ő meg hiú ábrándokat kerget majd a találkozó előtt/alatt/után, és még én lennék a szemét, amiért hitegettem...ááá, kizárt.

24L

2013. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 The Other ***** válasza:

Volt, többször is. Nem voltak kifejezetten csúnyák, de nem az eseteim. És én legalább rendes voltam, hogy nem "szórakoztam" velük :)

25F

2013. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem randiznék olyan sráccal,aki külsőre nagyon nem fog meg, ne raboljuk egymás idejét,,,
2013. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nálam is, elutasítottam egy 21 éves lányt, mert elkényeztették a szülei és csúnya tulajdonságai voltak.
2013. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"ha nincs vonzalom, mit ér az egész"


Ez nagyon hülye felfogás,utána meg siránkoznak az emberek hogy nem találnak normális párt maguknak


Én egyáltalán nem vagyok felszínes,a külső abszolút nem érdekel.Nekem csak az számít hogy az illető rendes és jólelkű legyen,tudjon szeretni.Tehát a jellemébe tudok beleszeretni,nem a külsejébe.Persze ha igénytelen akkor szóba se jöhet


A te eseted érthető kérdező hisz olyan dolgok nem tetszenek rajta amin tudna változtatni.Én nekem se kéne egy olyan csaj aki tele van tetoválásokkal

2013. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Igen, nem is egy.

Viszont volt egy olyan is, akivel összejöttem annak ellenére, hogy csúnyának tartottam. Megbántam, biztos nem lesz több ilyen.

2013. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre taszít, akkor testi vonzalom kizárva. Ha nincs testi vonzalom, akkor csak a barátság szövődhet kettőnk között, ha tetszik, ha nem. Az meg nem szerelem. Szóval ha nem tudom elképzelni az első randin, hogy átölelem és puszilgatom a nyakát, akkor tutira bukott a randi. :)
2013. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!