Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Lányok, taszít ez benneteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok, taszít ez benneteket?

Figyelt kérdés
Mármint az, ha egy férfin/fiún ennyi anyajegy van (nemcsak a hátán, hanem a mellkasán, hasán is): [link]

2012. szept. 30. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Rajtam is rengeteg van, és egyetlen nőt sem taszított eddig.
2012. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én bőröm is ilyen sajna, szóval engem nem, én megértem, hogy nem sokat tehet róla.

21L

2012. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem :)
2012. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, semmi rossz nincs az anyajegyekben.
2012. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem taszító, de ha téged feszélyez, akkor lézerrel eltávolítható és nyoma sem marad. Bár egy kissé drága.
2012. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez távol van a rengetegtől. Egyébként nem zavarna az sem, ha még ennél is több lenne. Én nem is nagyon veszem észre. :)
2012. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon vannak 5-6 max az egész testemen, így nekem nem az h furcsa ha valakin sok van, csak nem megszokott. Nem tetszik, de nem is taszít. Szerintem ez nem mérvadó dolog, nem számít olyan sokat. Senki nem tehet róla, hogy kevés vagy sok van neki. Nem számít.
2012. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy taszít :)
2012. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:DDD Jó Isten!Exemnek is ilyen votl a teste volt mai még ki is állt de nem zavart,sőt szeritnem különleges,szexi aranyos!És ezt úgy mondom h ettől függetlenül utálom az exemet!
2012. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem taszító, csak épp nem vinne rá a lelkiismeret, hogy simogassam. Mert hátha miattam rákosodna el. Ugyanis az irritáció, mint ami simogatás közben is éri, kiválthatja.
2012. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!