Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok ha rátok azt...

Ti mit csináltok ha rátok azt mondanák dörzsölt, sunyi, rafinált jellemzőkkel illetnének benneteket?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha tényleg rafinàlt lennék akkor sza@rnék bele mit mondanak. Ha meg kis nyuszi vagyok akkor meg föleg nem mondanék semmit....
2013. nov. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy miért ilyen rossz mások véleménye rólam!!!!
2013. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
nem minden esetben rosszak ezek a jelzők. bizonyos helyzetekben nagy előnyt jelent ha ilyen vagy... viszont alaphelyzetben tényleg nem túl hízelgő...
2013. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet az én értékítéletem a hibás, de ezek közül csak a sunyit találom sértőneek..Attól még, hogy dörzsölt vagy, tudod, hogy működnek egyes nem szép, erkölcstelen, akár törvénytelen dolgok, nem biztos, hogy egy utolsó sz-ar alak vagy.
2013. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a dörzsölt, rafinált lehet pozitív jelző is, nekem azt jelenti, hogy talpraesett.

A sunyinak viszont nem örülnék, arról a gerinctelen jut eszembe, ami egyértelműen az egyik legrosszabb tulajdonság.

2013. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 év "nyaralás" után ennyi csak megillet, nem?
2013. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. le lehet pontozni, de inkább leszek "rafinált" mondjuk egy házvásárlásnál, mint egy kis naíva, akinek bármit mondanak elhiszi és nem néz utána a dolgoknak. számomra nem azt jelenti a rafináltság, hogy átb**szok mindenkit, hanem pont hogy engem nem tudnak át***szni.. a sunyi csak a rossz jelző a szememben.
2013. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magamra zárnám az ajtót és csöndben magamba néznék, hogy akkor milyen ember is vagyok én?
2013. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán eresztenék egy halvány félmosolyt. Mármint gondolom nem íratnék xanaxot...
2013. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!