Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet tiszteletet...

Hogyan lehet tiszteletet kivívni másoktól?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy 34 évesen jobban tisztelnek az emberek,mint 20 évesen,de gondolom nem a korból adódóan.Nem tudom mivel váltottam ki.Szeretném,ha ez a tisztelet tovább nőne.Vannak ismerőseim akiket sokan nem tisztelnek,és nem tudom miért nem,pedig aranyosak ,kedvesek számomra.PL.van egy nő ismerősöm akit kedvesnek tartok,és barátságosnak,és sok pasinak mégsem kéne.Pedig átlagos kinézetű.Se csúnya,se szép ,és dolgozik ill.saját házban él.Valakinek ezek nincsenek meg,és mégis tisztelik.Olyat is ismerek,aki elég határozott,magabiztos talán arrogáns is,és őt szintén nem tisztelik.Nálam a határozottság ,még most fejlődik tisztelnek többen.Gyerekként ,ha fejre áltam,és a fejemet vertem a falba,akkor is sokan utáltak. Ezt a tisztelet fogalmat összekapcsolják sokszor az önbizalommal ill.az egoval is.Gondolom attól,hogy tartunk valakitől,az még nem váltja ki a tiszteletet.Szerintetek miken múlnak ezek a dolgok?Minél több választ várok.
2013. nov. 28. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

amikor begördülök valahova a 7es bömbölővel, és elölről kiszáll a két gorillám, kinyitják a hátsó ajtót, és csak ennyit mond igor, erre tessék főnök!

akkor valahogy azt érzem, tisztelnek!

2013. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én eddig olyan tetteknél kaptam elismerést amire az adott illetők nem lettek volna képesek.pl sport beli teljesítmény stb
2013. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!