Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha elvárom a tiszteletet?

Figyelt kérdés
A barátommal 20 hónapja vagyunk együtt. Az a gondom, hogy ha kettesben vagyunk, tök normálisan beszél velem, simogat, puszilgat, gyengéd. Egyszóval érzem, hogy nemcsak szeret, tisztel is. Viszont a haverjai, családja előtt parancsolgat, fogdos, pl. alám nyúl, és én ezt olyan k..vásnak találom. Ha szólok neki, felkapja a vizet, és azt mondja, ő így mutatja ki, hogy szeret, és büszke arra, hogy én vagyok a barátnője. Lányok, nektek fontos, hogy tiszteljenek is? Vagy én fújom fel ezt az egészet?
2013. szept. 7. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek fordítva lenne több értelme, úgy beleférne, milyen már, hogy mások előtt nyúlsz a barátnőd alá, megalázod, de lehet én gondolom rosszul :D
2013. szept. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azt látom a tizenéveseknél, hogy ez általános viselkedés. Nem vagyok régimódi, de a férfi igenis tisztelje a nőt. Az a baj, hogy sok fiatal lánynak tetszik ez a hozzáállás.
2013. szept. 7. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ebbe van valami amit írsz.. és nem baj, hogy elvárod.
2013. szept. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Khm... Nem feltétlenül a tisztelet hiányzik. (szerintem keversz valamit valamivel...) Itt a modorral és viselkedéssel vannak problémák. De ezeken a dolgokon egy beszélgetés segíteni szokott. Amikor kettesben leültök, megkéred, hogy hallgasson végig közbeszólás nélkül, elmondod mit a gond, ő ezt felfogja, és igyekszik változtatni a dolgon... ;)
2013. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát a társad nem egy intelligens ember. Szerintem tiszteletet egy olyan embertől várj, aki a minimális elemi viselkedést társaságban ismeri.


Amúgy a tiszteletet egy férfinél(már aki nem ilyen tajt paraszt mint a tiéd) azt ki kell vivni.

Én a helyedben csendes cirkuszt(amiből azonnal ért) csináltam volna ha igy nyilvánul meg bárki idegen ember előtt.

2013. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóltam már neki ezért, négyszemközt is, és nyilvánosan is.

Egyébként a tiszteletet mivel, mely dolgokkal lehet kivívni egy nőnek? Én úgy gondolom, nem vagyok egy megalázkodó típus. Ha nem tetszik valami, kulturáltan szólok. Adjatok még tippeket, légyszi...

2013. szept. 7. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj. Én ugyan leszbikus vagyok és a barátnőm nem ilyen, de nem is szeretném, ha hasonlóan viselkedne. Ezek nem mások szeme elé való dolgok. Apró jel, izgatás belefér, de ne úgy, hogy észrevegye más. Én pl. a fülébe súgom a dolgokat nem túl feltűnően, vagy csak enyhén megsimogatom a combját, ezekből általában tudja, hogy kívánom. :) A szeretetet és a szerelmet nem obszcén viselkedéssel kell kimutatni. 23/L
2013. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!