Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szoktassam le magam a...

Hogy szoktassam le magam a sok káromkodásról?

Figyelt kérdés

Szinte minden xar mondatomban, vannak csúnya szavak és idegenek előtt észre sem veszem, ha mondok valami csúnyát.

Pld. tegnap beléptem egy kis xar üzletbe és csak úgy magamnak mondtam, hogy rohadt ge..i hideg van kint ba...a meg az is...en.

Meg a benzinkúton is fizettem a tankolást és a csajocska előtt mondtam hogy a fa....mba gyűlt ennyi apró össze nekem mert elgurult néhány apró.

Meg hamburgert vettem a múltkor és xar hideg volt benne a hús és visszamentem és mondtam, hogy elnézést, de amikor kijön belőlem friss xar a budin, még az is melegebb mint ez a hideg ge..i ebben a zsömlében, de már nem adott másik hambit az a fax.

Eleinte nem is figyeltem ezt és ba...tam rá, de már ismerőseim rám szóltak és kicsit kezdem xarul érezni magam.

Hogy a ge..be szokjak erröl le a xar megnyilvánulásomról?

Nem is tudom hogy a fa..ban szoktam rá erre, amikor buliba is úgy járok, mint amikor temetésre nagy ritkán.

Valaki van ilyen k..va helyzetben mint én??


2013. nov. 29. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nehéz sorsod lehet. Tényleg nagyon alpári vagy.
2013. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom.
2013. nov. 29. 01:26
 3/7 anonim ***** válasza:

:D :D :D

Na vazze ez nehéz kérdés..

Ha tudod hogy csúnyán beszélsz az már fél siker.

Legegyszerűbben úgy tudsz leszokni erről hogy becsajozol és hallgatod a többi bunkó milyen csúnyán beszél. És akkor rájössz hogy milyen rossz is hallgatni a hozzád hasonló embereket.

Itt egy kis tananyag

:)

http://www.youtube.com/watch?v=FTSjokq5bgU


http://www.youtube.com/watch?v=3byjW81RkiU


http://www.youtube.com/watch?v=MdG1nA9zxck

2013. nov. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de mivel a környezetemben mindenki hozzá van szokva és nem zavarja őket, ezért én sem foglalkozom vele. Általában már észre sem veszem, és ők sem.
2013. nov. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak tartsd észben, hogy ezt nem akarod csinálni. Nem egyik napról a másikra fogod abbahagyni, de szép lassan egyre kevesebb trágárság hagyja el majd a szádat.
2013. nov. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen barátunk, mi úgy szoktattuk le a sok káromkodásról, hogy minden egyes alkalommal figyelmeztettük, hogy ne káromkodjon. Kérd meg a körülötted levőket, segíteni fognak a leszoktatásban.
2013. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó de amikor xar kedvem van, akkor még jobban jönnek elő bennem, ezek a szennyvíz kifejezések, szóval rohadtul nehéz leszokni erről a f...gról. Ide is nem tudtam hírtelen milyen szót írjak, így mindig egy csúnyát szoktam mondani.

Ma a rendőr igazoltatott és ott is "szépen" beszéltem és azt gondolta hogy ittas vagyok, így megszondáztattak a faxok.

2013. nov. 29. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!