Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne egy kérdésem, szerintete...

Lenne egy kérdésem, szerintetek velem van gond?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnôm akivel mindnnap beszélek facebookon nagyon jóban vagyunk,nyár eleje óta beszélgetünk.De aztán valami változott...egyre kevesebbet beszélünk,folyton otthagy és nem válazsol,nem tudunk mirôl beszélni és ez nekem rohadt szomorú.A másik az hogy van 5 barátnôm ebbôl kettô egy kicsit távolabb áll tôlem mint a másik három.ha nem vagyok a másik hárommal egyedül érzem magamat de ha velük vagyok akkor meg úgy hogy ez nem én vagyok.Mindennap azt érzem hogy csak megjátszom magamat az iskolábna és nem direkt csak ösztönösen ez egy védôburok azért mert félek nem szeretnék a valódi énem az osztálytársaim. velem van valyon a gond vagy mi van szerintetek?
2013. okt. 18. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit keszekuszák a mondataid, de igyekszem a lényegre koncentrálva választ adni.

Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm, akivel nagyon sokáig csak chateltünk, ikertesóknak hívtuk magunkat, annyi közös volt bennünk. Szinre ha tehettük, csak a gép előtt ültünk és egymással dumáltunk. Aztán bennem valami megtörött, és egyre inkább leváltottam a hús-vér emberek társaságára. Most már ott tartunk, hogy ha néha egymásra is írunk, elakad a beszélgetés. Eleinte nagyon bántott, de ma már úgy vagyok vele, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni. Persze szomorú, de az élet nem áll meg. Biztos sok a dolga, azért nem válaszol.

Szerintem a második gond, amit írtál, csak átmeneti probléma, előbb- utóbb majd felengedsz. A legfontosabb, hogy legyél biztos a céljaidat illetően. Ha te elhatározod, hogy az iskolába tanulni jársz, és az osztálytársak csak színesítik a célhoz vezető utat, már nem is tűnik olyan létfontosságúnak, hogy egy rugóra járjon az agyatok, és ha nem görcsölsz, előbb-utóbb megnyílsz nekik.

2013. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél :)
2013. okt. 18. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!