Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlzásba viszem a vitaminokat...

Alexandra8803 kérdése:

Túlzásba viszem a vitaminokat ha elevit mellé szedek még omega 3 - at és ginsenget?

Figyelt kérdés
Még csak az 5. hétnél járok de egy babát már elvesztettem a 9. héten. Arra gyanakszom hogy pajzsmirigy túlműködésem van, ezért szedem a ginsenget, de abban majdnem ugyanannyi vitamin van mint az elevitben.
2013. okt. 24. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost vagy gyógyszerészt, de szerintem ami az Elevitben van, az is bőségesen elég önmagában. Van olyan vitamin, amit nem célszerű túladagolni a várandósság alatt pl. A vitamin.
2013. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ginsenget tilos szedni terhesség alatt!!

Olvass utána ha nem hiszel nekem, én is abbahagytam terhesség alatt.

2013. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg orvossal mert valoban az A vitamin veszélyes ha tuladagolják. szerintem elég az elevit meg c vitamin ne vidd tulzásba. tudom hogy félted de.. ugyis ami kell neki azt elveszi tőled...
2013. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Az omega 3 még belefér? Vagy inkább azt is haggyam?
2013. okt. 24. 19:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is Elevittel kezdtem. Azt mondta a doki, hogy kell mellé omega3. Aztán áttértem a Pharmaton matruelle-re a doki javaslatára, mert abban minden van és nem kell kiegészíteni mással.
2013. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
omega 3 mehet,van olyan (femibion400),amihez alapból van.Ginsenget nem ismerem,de szerintem is ink. orvost kérdezz:)
2013. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Soluna ***** válasza:
Szia! Ginseng TILOS! Én Pharmaton Matruellet szedek és nagyon bevált! A terhesvitamin bőven elég! De kérdezz meg egy orvost! Ha túlzásba viszed a vitaminokat akkor az fejlődési rendellenességet is okozhat! (Pl. nagy dózisban C-vitamin). A Hipp Natal is nagyon jó vitamin! Egyél sok gyümölcsöt , zöldséget és nyugalom. Minden rendben lesz! 37 hetes km
2013. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Hipp Natal NEM terhesvitamin, hanem étrendkiegészítő, nagyon nem ugyanaz.

Kérdező, nem gyanakodni kell, hanem kivizsgáltatni, egy vérvétellel baromi egyszerűen kideríthető. Ha tényleg gond van, jobb tudni, mielőtt megint baj lesz. A "gyanakszom" ilyenkor kevés.

2013. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :) kedves utolsó! Jövő héten megyek kivizsgáltatni. Csak addig sem akarok össze vissza szedni mindent ha nem kell. Köszönöm még egyszer a válaszokat. :)
2013. okt. 24. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:
A Femibiont javaslom én is, ebben van omega3 és DHA is, így tuti nem kell mellette szedned semmit.
2013. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!