Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy 24 éves fiú...

Normális az, hogy 24 éves fiú létemre sokszor nézek meséket?

Figyelt kérdés
Leginkább Micimackót, Hupikék törpikéket, de úgy mindenfélét megnézek. Néha szoktam meséket olvasni is. Szerintem tök más "felnőtt" fejjel megnézni egy-egy mesét mint kiskoromban.

2013. dec. 6. 00:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek kell egy hobbi, amiben örömét leli, ami kikapcsolja. Más kérdés, hogy a mesenézés/-olvasás nem megszokott egy 24 éves fiútól, de azért mindig jobb, mintha te lennél a helyi baltás gyilkos.
2013. dec. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem gáz, inkább az lenne az, ha mások véleménye miatt rosszul éreznéd magad emiatt. Minden ember örökre gyermek marad (Isten gyermekei vagyunk). Viszont ez a lelkivilágnak egy tükre, szerintem az átlagnál érzőbb ember vagy, ami nem baj. Ha a barátnőd elfogad (és miért ne tenné), akkor űzzed nyugodtan!
2013. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Igen, mindenki néz mesét. Visszahozza a gyerekkort, más szemmel vizsgáljuk igy felnött fejjel azt a mesét, amit 5 évesen láttunk és odáig voltunk érte vagy éppen nem érdekelt, mert nem értettük. Életszerü szituációk megrajzolva. Sokat tanul belöle az ember fia/lánya. A micimackóból meg föleg, tanitó/nevelö jellegü.

Jól teszed, le ne szokj róla, amig jól esik addig nézzed! (Inkább mint a drog vagy cigi.)

2013. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Normalis
2013. dec. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, teljesen rendben van. Megnyugtató, kikapcsol, érdekesek. Az hogy pl rajzolt? Az meg külön jó, sok munka van egy ilyen mesében. Én is szeretem. (mondjuk kivételt képeznek az agyament japán marhaságok)
2013. dec. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nooormális?? Persze hogy az! Én is, ffi létemre megnézem a hupikék törpikéket. És felnőtt fejjel tényleg más elolvasni Andersent, ami most már néha horrornak tűnik.. pld a kis hableány, aki minden lépésénél mintha késeken lépett volna...
2013. dec. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, normális-e, de én szoktam bébiszitterkedni, és amikor a szülő mondja, hogy tegyek be mesét a gyereknek, leülünk együtt mesézni, és vagy, hogy jobban élvezem, mint a gyerek :)
2013. dec. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Normális, én is nézek 29 évesen...
2013. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

üdv!


40felé közelítve két kedvenc tv csatornám van...

carton network, és comedy central.

2013. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tök normális dolog! Például én most is megszoktam nézni pár, 3 jóbarát és Jerry rész, vagy Görcs ikreket, mert eszembe jutnak a régi emlékek, és jó a hangulatuk. Meg a Pixar animációs filmeket is megnézem, mert nagyon jó történetük van és nem csak gyerekeknek szólnak szerintem. Pl.: Toy Story 3-at néztem múltkor. Szóval nem nőttem ki belőlük. 20/f
2013. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!