Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy 24 éves fiú...

Normális az, hogy 24 éves fiú létemre sokszor nézek meséket?

Figyelt kérdés
Leginkább Micimackót, Hupikék törpikéket, de úgy mindenfélét megnézek. Néha szoktam meséket olvasni is. Szerintem tök más "felnőtt" fejjel megnézni egy-egy mesét mint kiskoromban.

2013. dec. 6. 00:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát barátnőm nincsen, de ha lenne akkor esélyes, hogy vele együtt néznénk. Majd akkor kiderül :) Mondjuk én azt vettem észre, hogy a 23 alatti lányokat nem nagyon érdekli semmi. Esetleg 1-2 ilyen népszerűbb film a moziban. Na de ez egy másik kérdés szerintem. Köszönöm az eddigi válaszokat, megnyugodtam :D
2013. dec. 6. 11:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért remélem, mást is nézel :D A gyerekekkel én is le szoktam ülni mesét nézni, kedvencem a Ben és Holly apró királysága, de imádom a Verdákat is, rengetegszer láttam. Már csak azért is meg kell őket néznem, hogy tudjam, mit nézhet a gyerek, és nem szoktam rajtuk unatkozni :)
2013. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor leszel igazán felnőtt, amikor ilyen kérdések nem foglalkoztatnak: "Normális az, hogy 24 éves fiú létemre sokszor nézek meséket?"
2013. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Édesanyám 42 éves, de minden szombaton megnézi a Hupikék törpikéket.
2013. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!