Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változhat így meg valaki?...

Hogy változhat így meg valaki? (Miley Cyrus)

Figyelt kérdés

itt még kislány és tündéri:


[link]

[link]


itt még mindig normális, pedig már nem kislány:


[link]


és ami most lett belőle, polgárpukkasztó és gusztustalan:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


mai napig szép lány, de nem hiszem hogy a sok Hannah Montana rajongó erre kíváncsi...



Nektek, mi a véleményetek erről? vagy csak nekem gáz ezt látni (tudom ha nem tetszik ne nézzek oda...)


amúgy 28 éves nő vagyok egy pici gyerekkel aki amugy szereti Hannah számait, de ezeket nem mutathatom meg neki...



2013. dec. 7. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre kapja a pénzt, addig tud megélni, amíg eladható, ha ez kell hozzá, akkor ezt csinálja.

A részletekbe nyilván nem látok bele, de így kívülállóként ez a véleményem.

2013. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez szörnyű :( én magam is meghallgattam régen pár számát, de most már rá sem tudok ez miatt nézni, nem biztos hogy ezzel egyedül vagyok... igy hogy adja el magát?
2013. dec. 7. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,engem is elborzaszt.

Teljesen kiábrándultam Belőle.

2013. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint a legtöbb pillanatember (alias sztár), Miley Cyrus sem a tehetségével futott be, hanem azzal, hogy a Disney felfuttatta.


A sorozat 3 éve fejeződött be, a többi gyerekszereplőről mit tudunk.


Lily (Emily Osment) tévésorozatokban és tévéfilmekben szerepel, melyek világhírnevet nem hoznak számára. [link]

Jackson (Jason Earles) és Oliver (Mitchel Musson) addig jutott, hogy a Disney egy-egy újabb sorozatában kapott szerepet.

[link]

[link]


Rico-nak (Moises Arias) összejött egy filmszerep [link]


Ha megnézed, láthatod, hogy Miley Cyrus az egyetlen, akiről ma is hallasz Magyarországon, a többiek - talán Moises Arias nem - nemzetközi szinten eltűntek a süllyesztőben.


Ez a hátránya komoly tehetség néküli emberek mesterséges felfuttatásának. Ilyen volt annak idején Britney Spears is. Már amikor nemzetközi hírnévre tett szert 1 évig arról szólt minden, hogy szűz, hogy megnagyobbíttatta a melleit stb. Utána drogügyei voltak, kopaszra borotválta a fejét stb.

De nem kell ilyen messzire menni, itt volt a 2007-es Csillag születik! győztes Utasi Árpi, akiről negyedévente jelenik meg cikk, hogy milyen szegényes körülmények között él.


[link]

2013. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A marketing menedzserei könnyen meglovagolhatónak és jól eladhatónak tartották a botrányhősnő szerepet, ami különösen érdekes ha eddig a másik végletben volt. Most már betöltötte a 21-et, de eddig azért volt nagy szám, hogy nyilvánosan füvezik meg meztelenkedik, mert amerikai értelemben még "tini" volt. Mostantól sokkal kevesebb embert fog érdekelni, amit csinál. Üdv a popkultúrában, ahol semmi sem igazi, és minden megrendezett, mert csak így lehet maximalizálni a bevételt. Ha a számait szereted, hát hallgasd, nem kell mutatni ahogy fémkalapácsot erőszakol a nyelvével.
2013. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

már leírták a lényeget, még esetleg annyit tennék hozzá, hogy valószínűleg az angyali, bájos kis hölgy szerep is erőltetett volt.

Ő maga nem változott, az se volt igaz és ez sem igaz.

Csak egy termék, amit most megváltoztattak, ezért néhányan nem veszik majd, de sokak meg igen.

2013. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert meghatározzák neki, hogy milyen legyen. Ahogy az utolsó válaszoló is írta, valószínűleg a valóságban ő sem volt olyan tündéri cuki, aranyos kislány, és ez a mostani jelleme is csak ráerőltetett. (Aztán idővel persze lehet, hogy azonosul vele.)
2013. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra azért kevesebben figyelnek fel, ha hosszú hajad van, és sorozatokban szerepelsz, mintha rövid hajad van, és baltákat nyalogatsz!
2013. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon jok a válaszok és köszönöm hogy ennyien irtatok... azt hiszem akkor nem vagyok egyedül
2013. dec. 7. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: Pénz. A pénzhez az kell, hogy minél többen figyeljenek rá. Minél többen beszéljenek róla. Minél több lap közölje le a botrányait. Ha ő csak jó kislány marad, és kiadogatja a számait, egy idő után a kutyát sem fog érdekelni, nem fogják venni a CD-it, stb. Ezért kellett ez az új külső, és ezért csinál ilyen botrányos dolgokat. Csak sajnos azt teljesen figyelmen kívül hagyja, hogy pár éve még rengeteg kislány példaképe volt, illetve most is az. Szomorú sajnos.
2013. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!