Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy szürke, otthonülős,...

Egy szürke, otthonülős, unalmas fiatal hogyan változhat át egy bulizós, jókedvű, népszerűbb fiatallá?

Figyelt kérdés

Mert én szeretnék, csak úgy érzem nem nagyon lehet. Mert már nagyon unom, hogy nincsenek barátaim, az emberek nem képesek elfogadni, és ha nincs iskola folyton itthon ülök, szenvedek, stresszelek (itthon soha nincs túl jó hangulat).

Nem szeretem ezt az otthonülős életmódot, de nem tudok mit tenni, nincs senki akivel elmenjek mert nincsen társaságom.

Egyedül néha persze elmegyek sétálni, biciklizni, kiülni a tópartra dehát ez elég unalmas így.

Az állandó itthonléttől már lelkileg és testileg is rosszul vagyok, és így az iskolában se foglalkozik senki velem. Szeretnék én is olyan lenni mint a többi fiatal, akik eljárnak a haverjaival szórakozni, bulizni, és nem otthon töltik az életük nagy részét unalomban.

18/F


2013. nov. 3. 18:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Minden porcikám arra vágyik hogy én is olyan szórakoztató, jó társaság legyek akivel az emberek szeretnek beszélni, együtt lenni, és elhívják bulizni is akár. És nagyon fáj valahogy ez nekem, hogy én nem lehetek ilyen, nem élvezhetem ki a fiatalkoromat, nem tudom így van-e értelme a további életemnek.
2013. nov. 3. 18:06
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Próbálj meg egy lánnyal kapcsolatot kialakítani, hidd el nem nagyon fogsz utána unatkozni!

Üdv: 17f

2013. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
suliban vannak barátaid? kezdd velük a társasági életet. vagy járj el sportolni, gyúrni, ott is meg lehet ismerni embereket, később akár barátság is szövődhet.
2013. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress hobbit,sportolj,járj el közösségekbe,így ki fog alakulni a társaságod.
2013. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy varázsitalt, ami azzá változtat.
2013. nov. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5# te kocka vagy vagy mi? Ha nem tudsz egy jó szót szólni inkább ne is szólj semmit! Amúgy énis népszerű és izgi szeretnék lenni :))) amúgy az vagyok csak nem akarok a hülye osztálytársaimmal lógni XD :D
2013. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, kis nyomi spfan, szerintem ilyen írásstílussal és értelmi szinttel, amivel rendelkezel nem neked kéne másoknak beszólni :) Na menj idd meg az esti kakaódat.
2013. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek: két sör, és start.
2013. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj népszerű lenni. Hidd el, nem jó az. Sok nagyon népszerű embert ismerek, akik igazából legbelül össze vannak törve. Magányosabbak, mint bárki más, mert előítéletesek velük szemben az emberek, a magánéletükkel foglalkoznak, etc., és igazából nincsenek barátaik, csak haverjaik. Az én ismeretségi köröm népszerű tagjai mind ilyen helyzetben vannak.


Ahogy a többi válaszoló is mondta: Járj el, mozdulj ki. Ne várd, hogy egyszer csak egy tíz fős társaság bekopog az ablakodon, hogy légy a barátjuk. :D

2013. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!