Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szemétség volt tőlük?

Ez szemétség volt tőlük?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jò baràtnőm akivel 1éve ismerkedtem meg./szőke haja van. Esztinek hívják/ És van egy màsik akit ovi òta ismerem./barna haja van. Rebinek hìvjàk./ De az utòbbi időbe kiközösìtett az ikertesommal. Pedig még régebben sokmindent csinàltunk hàrmasban. Ès elkezdték szidni az Esztit. Èn sosem szidtam a Rebi baràtait de ő igen. Persze az ikertesom is szifta mert hogy utàlja mert k***a. Most mi k***a rajta csak alap szőke a haja meg vannak jo ruhài?! Ès nemrég a tesom ràirt az Eszti pasijàra mert megtetszett neki.. Persze visszautasitotta. Az Eszti megtudta és amikor zalàlkoztam csak annyit mondott a tesomnak hogy a pasim az enyém szopacs... Nem hiszem hogy ez akkora nahy baj csak elmondta hogy az övé... Ès Rebi eg a tesom kitalàlta hogy elhivja a Rebi pizzàzni. Persze régebben az Eszti mmegakarta ismerni és ő is elhivta de nemet mondot.. Most meg ő csakugy de tudtam hogy van valamilyen hàtsoszàndéka de nem mondta el a tesom csak vigyorgott meg azt mondta hogy nincs. Megnéztem a telojàn/tudom hogy nem volt szép de muszàj volt./ és ott volt hogy nem megy be a vàrosba csak megszivatja é azért hivta el. Az agyamban egy èr majdnem kiigrott annyira dühös voltam. Persze elmondtam az Esztinek ő ràirt és elmondta hogy tudja. Mindennek elmondta az Esztit persze megfépemlitette hogy 1doboz cigiért cigànyok megverik. Vagyeg is ölhetik.... Meg hogy bujjon össze a pasijàal azàn nyugodjon le. Akkor nem hagyta magàt az eszti sem ő is visszairt. De kivàncsi hogy ha ott lenne elötte akkor is nagy lenne a szàja. Most a Rebi engem is utàl mert elmondtam. Én rühellem és bem is akarom làtni. Voltak màs dolgok is de nem akarom tovàbb irni mert igyis nagyon hosszu..
2013. okt. 31. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Fuu micsoda katyvasz, alig lehetett kibogaraszni. Ez olyan mint egy brazil szappanopera: mas pasijara irogatni, egymas hatamogott kibeszelni, fenyegetozni, torbecsalni. Nekem minden szereplo unszimpatikus ebben az egeszben.
2013. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mind a hárman szakadjatok le Esztiről...
2013. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!