Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok ezt?

Ti is utáljátok ezt?

Figyelt kérdés
mindenki kibeszél mindenkit a háta mögött és azt hajtogatják hogy ha a szemébe kéne mondani ugyanígy megtennék de amikor alkalom adódik rá hogy elmondják akkor meg összehuzzák magukat nehogy meg keljen szólalniuk és vigyorognak rád meg kertelnek hogy :hogy gondolhatsz ilyesmit,aranyos vagy mi bajunk lenne veled stb.Ti is utáljátok ezt vagy csak én vagyok így vele?Ha volt elmesélitek hogy történt?

2013. dec. 9. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A köztudatban utálatosnak titulált dolgokat persze, hogy utálunk. Az én hátam mögött nem igazán szoktak beszélni, mert valahogy úgy is megtudom. Addig faggatom az illetőt, amíg be nem ismeri, és valamit tesz. Ilyenkor jók a beszédesebb haverok.
2013. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!