Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágnak sokan kifejezette...

Miért vágnak sokan kifejezetten mogorva képet az utcán? Nem szomorú/bús, hanem undok arckifejezés!

Figyelt kérdés

Nem szomorkodnak, mert drága a kenyért, nincs mit enni, vagy ilyesmi, hanem az arcuk kifejezetten utálatos!

Tehát olyan arckifejezés, hogy "Ne próbálj hozzám szólni!"


Miért undok valaki egy vadidegenhez az utcán?



2013. dec. 9. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokan mondták, hogy nagyon csúnyán nézek mindenkire, és sokan megkérdezték, hogy miért haragszom rájuk? :D Miután megismernek pedig mondták, hogy kellemeset csalódtak, mert az arcjátékom után gorombának tartottak :) Rájöttem, hogy én hunyorítok ha kell, ha nem, emiatt tűnök szerintem mogorvának...egyébként ha egyedül sétálok nem fogok mosolyogni, mert nincs min, illetve nem mindig, mert van hogy eszembe jutnak vicces dolgok :D
2013. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha csúnyán néznek rád, azt kell mondani: A tiedét!
2013. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem alapból ilyen, akkor is, ha jó kedvem van. Elég sok problémám van ebből.
2021. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta sündisznó póz; Ne szólj hozzám, hagy békén.
2021. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!