Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személyi edzők, volt már...

Személyi edzők, volt már olyan tapasztalatotok, hogy azt mondtátok, ez az ember nem tud annyit fizetni, hogy tovább foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Jár hozzám egy ember, akiről kiderült, hogy több kettyója is van, orvosi papírok bizonyítják. Ő nem tudja, hogy ezt tudom róla. Minden alkalom előtt sík ideg vagyok, miután pedig elmegy, sírok. Nem vagyok gyógypedagógus, és bár nyáron nincs nagy forgalom, kezdem belátni, hogy van, ami egyszerűen nem éri meg. Hasonló tapasztalatok érdekelnének.

#személyi edzés #problémás vendég #személyi edzett
2013. jún. 12. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy is viselkedik, mint egy őrült?


Mondd neki, hogy menjen át egy másik edzőhöz, mert az tudod egy új, ultratuti, hiperszuper módszert, ami sokkal jobban beválna neki, mint amit ti csináltok...

2013. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!