Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akiknek sosincs vésztartalékuk?

Figyelt kérdés
Lehetne, mert nem minimálbérből élnek, de elszórják a pénzüket olyan dolgokra, mint pl. automatából fél literes üdítő naponta kétszer. Aztán hó végén nyavalyognak, hogy alig van pénzük kajára. Ha meg elromlik a mosógépük, kölcsönkérnek pénzt.

2013. dec. 16. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Az alapeset az lenne hogy mindenki meg tudná valósítani azt amire vágyik(wellness-hétvége,kaja házhoz szállítva,nyaralás 2 hétre) de ez a kormány hibája vagy a társadalomé?
2013. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettőé. Továbbá a történelmi eseményeké is melyek Magyarországgal történtek. Ezeken már nem lehet változtatni.
2013. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én világéletemben spóroltam, félretettem, azért sikerült elérnem több mindent, amit szerettem volna / lakást berendezni, felújítgatni, utazni, stb. /. Feleslegesen nem szeretek pénzt kidobni.

Sajnos, most egy családtagom felelőtlen hitelfelvétele miatt kénytelen voltam a tartalékomhoz nyúlni, és félretenni sem tudok már! Szóval, van, hogy te magad hiába takarékoskodnál, keresztbe tehetnek bizonyos körülmények, hogy nem tudsz, mert el kell tartanod mást...

Én nem értek egyet azokkal, akik azt vallják, hogy azért van a pénz, hogy elköltsük. Bármi történhet, hogy nincs hirtelen honnan elővenni, mert nem tettek félre, csak egy kisebb összeget legalább. És most nem a kiskeresetűekről van szó, mert semmiből tényleg nem lehet félretenni.

Én is ismerek olyanokat, akiknek pl. cigire meg üdítőkre mindig futja, de amúgy sírnak, hogy nincs pénzük, meg kölcsönkéregetnek. Valahogy nem tudom őket szívből sajnálni.

2013. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es voltam, nem értem hogy mi a "hiba" a válaszomban, miért lett lepontozva. Örülnék hogyha valami okostojás elmagyarázná...
2013. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!