Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha 30 évesen...

Az normális, ha 30 évesen soha nem dolgozott és nem is akar dolgozni, csak a bulizás érdekli?

Figyelt kérdés
szüleiből él
2013. dec. 20. 09:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Tanulás mellett is lehet dolgozni. Szerintem ciki, ha valakinek 30 évesen nincs önálló keresete, élete.

Saját magának is árt vele, mivel amíg valaki nem élt úgy, hogy csak saját magára számíthat, addig az egy gyerek, mindegy, hogy hány éves.

És persze párkapcsolatnál sem előny, nem túl pozitív benyomást tesz, ha ilyet hallunk valakiről.

2013. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez tök ciki.
2013. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

üdv!

van pár vendéglátó egységem, én sem dolgozok, sokat bulizok és már 40 elmúltam...mi ebben a baj?

nem a te életed, ha zavar, akkor gondolom irigy vagy rá, mert neked nem telik rá.

2013. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13: gondolom az ellenőrzést te csinálod, ha vállalkozó vagy az is munka szerintem. Valahova elértél.
2013. dec. 20. 12:26
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem éppen telik bulira, meg sok minden másra is, úgyhogy nem irigykedem senkire sem. Csak én a saját pénzemből élek, nem máson élősködök.

Nem az a ciki, ha valakinek jól megy, hanem az, ha valaki nem képes önálló életre 30 évesen.

2013. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"van pár vendéglátó egységem, én sem dolgozok, sokat bulizok és már 40 elmúltam...mi ebben a baj? "


De hát akkor neked van fix kereseted és valószínűleg megdolgoztál azokért a vendéglátó helyekért, még akkor is ha már még a vezetésükkel sem te foglalkozol.

2013. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha még tanul, akkor jobban kellene igyekeznie. Lehet tanulás mellett dolgozni, de egyrészt nem mindenkinek jut munka, másrészt a munka akadályozza a tanulást is, nemcsak a bulizást. Szóval lehet, hogy elmegy dolgozni, de megbukik mindenből. Már ha egyáltalán talál valamit.
2013. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is ismerek egy 30 évest, nem tudom minek nevezzem, mert szerintem ő nem felnőtt, mer egy óvodásnak is vannak feladatai. De neki semmit sem kell tenni. Egy felnőtt férfi gondoskodik magáról, vannak kötelezettségei,.... sőt talán nincs is olyan 30 éves aki még szűz, hát ő még az!! Egész nap a számítógép előtt ül, csak enni megy le a szobájából. Se lány, sőt még fiú barátja sincs. Az udvarra nem hajlandó kimenni. De apuci eltartja. Apuci a társas kapcsolatát is feláldozta a pici fiáért,mert a fia ezt kérte, csak-hogy kettőjüknek meglegyen otthon a harmónia.
2017. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!